İtopya yasakta kargo gönderiyor mu?

Ben Sinerji ve QP Bilişim üzerinden 2 ayrı ürün aldım. Bugün iki siteye de mail attım ama maalesef sokağa çıkma yasağı yüzünden ürün yollamıyorlar. İtopya'dada durumun aynı olduğunu sanıyorum.

Sen yine de pek acele etme yıllardır internetten alışveriş yaparım ürünleri İtopya kadar geç yollayan bir firma görmedim. Salı, Çarşamba gibi kargoya verirler bence.

Sen yine de pek acele etme yıllardır internetten alışveriş yaparım ürünleri İtopya kadar geç yollayan bir firma görmedim. Salı, Çarşamba gibi kargoya verirler bence.
Yasak bittikten sonra köye geçeceğiz ondan sordum ama gelince şubeden almaya inerim UPS'yi arayıp. Cidden çok mu geç gönderiyor çarşambaya kadar gönderir umarım :(

İtopya çalışanları çıkamadığı ve işte olmadıkları için kurye gelse de bir şey alamayacaktır şuanda. Zaten itopya normalde de biraz geç gönderir genelde sen sipariş ver gelir bir ara. Acilse başka yollar ara. Ama önce itopya ile görüş ne kadar desek de kesin bilemeyiz. Herkesin alışverişi aynı olmuyor oturduğu ver sipariş zamanına göre falan değişir. Konuş adamlarla söylesinler kasma bu kadar.

@efe.varoll kargo şubesine 30dk bizim köyden aslında. Ama o kadar bayırı kargo arabası çıkmaz diye düşünüyorum. Kendim gidip şubeden alırım eğer kargolamazlarsa. Bu arada siparişi verdim indirim yok şu an.

Kargo şirketi çalışıyor olabilir fakat İtopya çalışanları karantina günlerinde çalışmıyor. Bu yüzden kargolar karantinadan sonraki iş günü kargoya verilmeye başlanacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı