Elektronik İtopya'da 3060 Ti ve R5 5600 sistem 15.500 TL

Ekran kartı ve İşlemci fiyat azalışlarını kalitesiz mal satışlarına yediriyorlar eskiden beri biliyoruz. Fakat hala bu markalar cirit atıyor. Neden çünkü İtopya Sinerji İncehesap gibi büyük aracılardan destek görüyor. Demek ki artık tanıdığımız bildiğimiz aracılara da tepki vermeliyiz.

Dediklerinizde kendinizce haklısınız ama bence biraz daha geniş düşünmek lazım. Ülkenin durumu belli, ekonomi belli. Tedarikçi için ha A marka-model satmış ha B marka-model satmış önemli değil ki. Önemli olan satışı yapabilmek. Satışı yapabilmek içinde toplumun neyi istediğinden çok neyi alabileceği göz önünde bulunduruluyor. Burada ben bu siteleri haksız görmüyorum. Sistemlere kalitesiz parçalar koyuyorsalar daha uygun fiyat sunabilmek ve satış yapabilmek içindir. Bu parçaları koydukları halde hala satış yapabiliyorsalar demek ki sorunumuz daha global bir sorun. Yoksa herkes daha iyisini almak ister maalesef.

Dediklerinizde kendinizce haklısınız ama bence biraz daha geniş düşünmek lazım. Ülkenin durumu belli, ekonomi belli. Tedarikçi için ha A marka-model satmış ha B marka-model satmış önemli değil ki. Önemli olan satışı yapabilmek. Satışı yapabilmek içinde toplumun neyi istediğinden çok neyi alabileceği göz önünde bulunduruluyor. Burada ben bu siteleri haksız görmüyorum. Sistemlere kalitesiz parçalar koyuyorsalar daha uygun fiyat sunabilmek ve satış yapabilmek içindir. Bu parçaları koydukları halde hala satış yapabiliyorsalar demek ki sorunumuz daha global bir sorun. Yoksa herkes daha iyisini almak ister maalesef.
Doğru. Ticari serbestlik var. Fakat tepki gösterme serbestisi de var. Önemli olan sizin hangi tarafta olduğunuz. Ben tüketiciyim tüketici tarafındayım.

Game Booster PSU değişmek şart.
Kasa seçenekleri de pek yaramaz, Thermaltake çok pahalıya geliyor.
Gerçekten Thermaltake kasaya yükseltmek çok pahalıya patlıyor, sanırım kasa çeşitlerinin azlığından. Bu sistemi alsaydım Game Booster PSU'yu akım korumalı priz ile kullanırdım.

Sistemin sahibi VOK, kasayı olabildiğince F/P yapmak için uğraşmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sistemde indrime girmiş benzeri gibi.
Hocam, bu sistem hem RTX 3060 Ti yerine sadece RTX 3060, hem de daha pahalı.

Bence indirimde dahi değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı