İtopya'da Bir Gecede 800 TL Zam

cihangryg

Decapat
Daha fazla  
Bu sisteme fotoğraftaki parçaları taktığımda 4700 TL ve 1300 TL monitör eklediğimde 6000 TL oluyordu. Haftalardır para biriktiriyorum alabilmek için şimdi ise sistem 5400, monitör de 1400 TL olmuş. İndirim bitti falan sandım başta da, hem dolar düştü hem de diğer sitelerin çok üstü fiyattalar. Umarım düzeltirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı web siteleri sizi izlerler. Takip ettiğiniz ürünleri bir algoritma ile zamlanıyor gibisinden birşey okumuştum. Şuan kaynak belirtmek isterdim ama bulmadım. Baş bir bilgisayar ve IP üzerinden ürünü tekrar konfigüre edebilir misiniz ?

Bu sisteme fotoğraftaki parçaları taktığımda 4700 TL ve 1300 TL monitör eklediğimde 6000 TL oluyordu. Haftalardır para biriktiriyorum alabilmek için şimdi ise sistem 5400, monitör de 1400 TL olmuş. İndirim bitti falan sandım başta da, hem dolar düştü hem de diğer sitelerin çok üstü fiyattalar. Umarım düzeltirler.
Bende zamanında aramıştım ve bana stokların durumuna göre de zam yapabileceklerini söylemişlerdi 😤.

Bence İtopya'dan uzak durun. Tam olarak nasıl bir işleyişleri var kendileri dahi bilmiyorlar. Buradan alacağınız hazır toplanmış bir kasanın sağlıklı çalışacağından (donanım sorunları sebebiyle) şüpheliyim. Ayrıca stok tarafı da inanılmaz şaibeli.
İtopya'da hazır toplu bir kasanın tüm parçalarını tek tek yine İtopya'dan almak istediğimde, aynı donanımlara toplamda 1600 TL fark istediler. Nedeni mi? Kimse bilmiyor :)

Bence İtopya'dan uzak durun. Tam olarak nasıl bir işleyişleri var kendileri dahi bilmiyorlar. Buradan alacağınız hazır toplanmış bir kasanın sağlıklı çalışacağından (donanım sorunları sebebiyle) şüpheliyim. Ayrıca stok tarafı da inanılmaz şaibeli.
İtopya'da hazır toplu bir kasanın tüm parçalarını tek tek yine İtopya'dan almak istediğimde, aynı donanımlara toplamda 1600 TL fark istediler. Nedeni mi? Kimse bilmiyor :)
Haklısınız da bütçe kısıtlı, bayağı ucuzdu.

Aslında bu tür siteleri nitelikli dolandırıcılıktan şikayet edebiliriz. Resmen dalga geçmişler :)

Fotoğrafları koymayı unutmuşum.
411793

Dosya Ekleri

• old.png
    old.png
    40,5 KB · Görüntüleme: 46
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı