İtopya'da bulunan Technopat-Star V2 sistem alınır mı?

Benim topladığım sistemi alın geçin 70K'ya. Bu sistem çok pahalı diğer arkadaşların attıkları sistem de 4080 super için vazgeçtikleri şeyler gereksiz.
hocam sizin attığınız sistem bütçemin çok altında. toplam bütçem 77.000 ve 7-8k'sını monitör için ayırmayı planlıyorum

hocam sizin attığınız sistem bütçemin çok altında. toplam bütçem 77.000 ve 7-8k'sını monitör için ayırmayı planlıyorum
8K'ya monitör alın ozaman hocam. 70 bin TL kasaya kalıyor işte.

Ekran kartını harici attım ben orada. 37K kasa 33K ekran kartı toplam tüm kasa 70 Bin tutuyor.

Hocam hazır alınca daha ucuza gelmiyormu?
Normalde evet ama attığınız sistemler karlı değiller. Hazır sistem dediğin Ekran kartı iyi olsun diğer parçalar allah kerim mantığı ile toplanıyor.

40-50K bütçe üstüne hazır sistem almak çok da mantıklı değil.

Normalde evet ama attığınız sistemler karlı değiller. Hazır sistem dediğin Ekran kartı iyi olsun diğer parçalar allah kerim mantığı ile toplanıyor.

40-50K bütçe üstüne hazır sistem almak çok da mantıklı değil.
hocam peki attığınız sistemdeki işlemci yerine AMD Ryzen 9 7900X 5.60 GHz 12 Çekirdek 64MB AM5 5nm İşlemci uygun mudur R9 ve R7 arasındaki fark nedir R9 olunca daha iyi olmuyor mu

Benim attığım daha güçlü bir işlemci. X3D modeller oyunlarda daha iyi performans veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı