İtopya'da dev kampanya!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5600X kutusuz geliyor sanırım? Sistemi satarken bunun dezavantajı oluyor mu? Ürünün hala garantisi vs oluyor mu? Tek fark kutusunun olmaması mı yani?

Arkadaşlar Razer Blackwidow V3 alınır mı ? Kullanan veya bilen birisi cevaplayabilir mi ?

Arkadaşlar Razer Blackwidow V3 alınır mı ? Kullanan veya bilen birisi cevaplayabilir mi ?
Uzun zamandır kullanıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam 2014-2015 yıllarında ilk kez klavyeyi almıştım. O klavyeye kıyasla günümüz modelinin malzeme kalitesi daha kötü. Şu an kullandığım v3 değil. Başka bir blackwidow serisi. Yeşil swichler bayağı sesli. Ben yazı yazarken uyumaya çalışan ev ahalisi bayağı rahatsız oluyor. Daha sessiz bir klavyeye geçmeye çalışıyorum şu aralar. Bir de nadir de olsa tuş basılı kalabiliyor. Ctrl + V yaptıktan sonra v basılı kalıyor mesela. Başka tuşlarda da arada sırada bu problemi yaşıyorum. Ancak sitedeki fiyat çok iyi. Klavyenin fiyatı 1500-2000 gibi olsaydı "alma" derdim ama 600 liraya alınır.

Elveda 5600X. :) tercihimi yaptım. İşlemciyi de eğer düşüş trendi devam ederse alacağım. Şimdilik acele etmeye gerek yok gibi geldi.

Eki Görüntüle 1270167

İyi seçim hocam çok zevkli fakat 2 ay kullandıktan sonra gerçek arabamda olduğundan dolayı sıktı sattım şimdi de yakıt fiyatları arttı evde yanlamak için bir daha alacağım gibi duruyor :D.

@Rustin Cohle Logitech Momo kullanıyordum eskiden. Sattığıma çok pişman olmuştum. Ben de arabaya binmeye korkuyorum artık. Son zamlardan sonra yakıt hesaplamayı bıraktım ama herhalde 1.5 TL'den fazla yakıyordur şu anda. Evde gazlayalım bari. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı