İtopya'da dev kampanya!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen ne dersin 3300X/3500X bırakılıp bu fiyata 5600X alınır mı? En baba indirim bile 3500 TL yaptı, ikinci eli daha pahalı.
Ben yeni 3600'den geçmiş biri olarak söyleyeceğim, geçilir. Özellikle online oyunlarda devasa fark var. Tabii AAA oyunlarda takılırım diyorsan pek gerek yok.

WD 500GB BLUE SN570 almış bulundum. Disklerden, okumasından, yazmasından hiçbir şey anlamam. Bir kere bile araştırma gereği duymadım. Düşük fiyatı kaçırmak istememem nedeniyle aldım. SSD hakkında yorumlarınız nelerdir? İşletim sistemini ve mühim programları buraya kuracağım. Veri taşıma konusunda hızlı olacağını umuyorum. Umduğum gibi çıkmasını da umuyorum.

10 sayfalık konuda konuşulmuştur sanırım ama okuyamayacağım, kusura bakmayın. Blackwidow V3 ve Viper Mini kesinlikle alınır, Redragon klavye falan var bu fiyatlarda.

Bir tane daha Viper Mini alsam mı diye düşünüyorum. Prime Mini tercih edecektim ama çok fiyat farkı var. 🤔

@kino Ben de 1600 AF'yi değiştirsem mi diye düşündüm bu indirimi görünce. Vade farkı koyduklarını görünce biraz soğudum aslında. Normalde aklımda olmayan bir şey olduğu için en azından 6 taksit olmasını isterdim. Onda da fiyat avantajı azalıyor. İleride ihtiyaç duyarsam alırım dedim. Eğer düşüş trendi devam ederse de farklı yerlerde görürüz zaten bu tür indirimleri artık. Uzun vadeli olmayacağını düşünmüyorum ama birkaç hafta böyle indirimler görülebilir diye düşünüyorum. Aklımda G29 almak vardı bir süredir. Sanırım onu tercih edeceğim. Bu tür aksesuarlar daha zor indirime giriyor nedense.
Ben yeni 3600'den geçmiş biri olarak söyleyeceğim, geçilir. Özellikle online oyunlarda devasa fark var. Tabii AAA oyunlarda takılırım diyorsan pek gerek yok.

Ben AAA oyun oynuyorum 3300X'i de 3733Mhz RAM'lerle besliyorum bayağı bir çılgın atıyor, tabii 6600 XT'nin yükü ağır olduğu için kullanım düşük kalmıyor ama sıcaklık, darboğaz, takılma vb. sorunları da yok. Rekabetçi desem monitör 144Hz bu işlemci de Valorant'ta 250+ FPS çıkarabiliyor.

Tek düşüncem yeni nesil oyunlarda 4 çekirdek patlar mı? Büyük açık dünya oyunları iyice işlemci ağırlıklı hale geldi malum.

Razer Viper Mini'mi alsam indirimdeyken ya da bayadır istediğim Steel Series Rival 3'mü?

10 sayfalık konuda konuşulmuştur sanırım ama okuyamayacağım, kusura bakmayın. Blackwidow V3 ve Viper Mini kesinlikle alınır, Redragon klavye falan var bu fiyatlarda.

Bir tane daha Viper Mini alsam mı diye düşünüyorum. Prime Mini tercih edecektim ama çok fiyat farkı var. 🤔
Eğer eliniz büyükse Viper Mini'yi önermem. Almadan önce yabancı bir inceleme sitesinden ölçülere bakmıştım, benim elime uyacağı yazıyordu fakat küçük geldi. Alet sanki elimin altında can çekişiyormuş gibi. Beni hayal kırıklığına uğrattı. Eğer eliniz küçükse gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hafif ve şık bir mouse.

Ben AAA oyun oynuyorum 3300X'i de 3733Mhz RAM'lerle besliyorum bayağı bir çılgın atıyor, tabii 6600 XT'nin yükü ağır olduğu için kullanım düşük kalmıyor ama sıcaklık, darboğaz, takılma vb. sorunları da yok. Rekabetçi desem monitör 144Hz bu işlemci de Valorant'ta 250+ FPS çıkarabiliyor.

Tek düşüncem yeni nesil oyunlarda 4 çekirdek patlar mı? Büyük açık dünya oyunları iyice işlemci ağırlıklı hale geldi malum.
Bence daha 2-3 sene rahat gideri var o işlemcinin. Zaten o zamana AM5 platform gelmiş ve DDR5 ram fiyatları oturmuş olur, tabii bizim ülkede ne olur bilinmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı