İtopya'da mağazaya sipariş var mı?

Zurich

Kilopat
İtopya'dan PC toplayacağım 1-2 ay içerisinde. Şimdiden bakıyorum, ön planlıyım. Ailem internetten siparişe yakın bakmıyor, sağlam olmaz diyorlar, ben de katılıyorum kargo yüzünden. Mağazaya gidip alacağız. İtopya sitesinden mağazaya sipariş versek biz oraya gidip PC'yi alıp ödemeyi de orada yapsak olur mu? Cevaplarsaniz sevinirim. İnternetten kesinlikle alamam, öyle cevaplar yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazaya sipariş verirsen ödemeyi internet üzerinden yapman gerek. Mağazadan ödeyip oradan almak istiyorsan direk mağazaya gidip satın al birkaç gün sonra birdaha gidip sistemi teslim al.

Mağazaya sipariş verirsen ödemeyi internet üzerinden yapman gerek. Mağazadan ödeyip oradan almak istiyorsan direk mağazaya gidip satın al birkaç gün sonra birdaha gidip sistemi teslim al.
Mağazadan satın alabiliyorsun.
Sipariş verebilmeniz için internetten ödemesini yapmanız gerekiyor. Direk mağazaya gidip satın al.
Peki ya internetteki tavsiye sistemleri alabilirmiyiz mağazada.

İtopya sıkça sorulan sorularda bir soru var ve cevabı ise bazı ürünlerimiz mağazada bazıları ise depoda denmiş. Oraya gidince sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum.
Aynı gün toplayıp vermezler. Oradan sistemi satın alırsın birkaç gün sonra birdaha gelip sistemi teslim alırsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı