İtopya'da Toshiba 4TB HDD alınır mı?

thefalcon27

Decapat
Daha fazla  
Anakart
B450M HDV R4.0
Arkadaşlar acil bir bilgi gerekiyor ve doğru bir bilgi lazım. Linki aşağıda bırakıyorum. Bu İtopya'daki Toshiba 4TB N300 256MB 7200RPM 3.5 SATA 6.0 NAS hard disk
Bu HDD normal Windows 10 için uyumlu mudur bazı kişiler hayır normal Windows için degil kullanamazsın alma dediler ben bunu alsam direk bağlayamaz mıyım anakarta SATA olarak yazıyor ismi de yardımcı olur musunuz?

LİNK budur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için falan kullanacaksan mantıklı değil. Sadece depolama amaçlı kullanacaksan alabilirsin.
Hocam yani ben bunu alsam sata kablosuyla anakarta bağlayabilirim değil mi bağlayamazsın diyenler vardı doğru mu bu ?
Oyun için falan kullanacaksan mantıklı değil. Sadece depolama amaçlı kullanacaksan alabilirsin. Anakartınız destekliyor.
Ayrıca her şey için kullanabilirim depolama + oyun depolaması yani uygun degil mi oyun için ?

7200 RPM uygun oyun için ama 4 TB ihtiyacınızın fazlasına kaçabilir.
Yani fazla olabilir sıkıntı yok ama aldıktan sonra bağlayamama gibi bir sıkıntısı olmaz değil mi tek sıkıntım o 4tb hdd çok ihtiyacımı karşılayacak çok belgelerim ve ders videolarımı yedeklemem lazım.
Bağlayabilirsiniz.

Oyun içinde kullanılabilir.
ama çoğu kişi önermiyor hocam ben bunun nedenini anlamadım korkuyorum almaya ?

Yani fazla olabilir sıkıntı yok ama aldıktan sonra bağlayamama gibi bir sıkıntısı olmaz değil mi tek sıkıntım o 4tb hdd çok ihtiyacımı karşılayacak çok belgelerim ve ders videolarımı yedeklemem lazım.

ama çoğu kişi önermiyor hocam ben bunun nedenini anlamadım korkuyorum almaya ?
Kartınıza takabilirsiniz onu bi kafanızdan silin önce. NAS genelde daha yavaş çalışan bir disk türü olarak biliniyor fakat bu linkteki diskin hızı 7200RPM yeterli olacak sizin için.

Kartınıza takabilirsiniz onu bi kafanızdan silin önce. NAS genelde daha yavaş çalışan bir disk türü olarak biliniyor fakat bu linkteki diskin hızı 7200RPM yeterli olacak sizin için.
Yani alınabilir güvenilir mi acaba bu disk çabuk bozulma gibi bir durumu var mı acaba seagete 1 tb hdd im var hiç bir sıkıntı yaşamadım bir sıkıntı yaşarmıyım acaba ?
7200RPM olduğu için oyun konusunda sorun yaşatmayacaktır.
Çok teşekkrler hocam gta 5 online vb gibi oyunlar için sıkıntı olmassa yeterli benim için.

Geri
Yukarı