İtopya'daki MLD SSD nasıldır?

Kesinlikle öyle bir SSD. Elimde olan SSD buydu bir şey indirirken bilgisayarda bir şey yapamaz hale geliyordum. Şu an 970EVO Plus kullanıyorum. Farkı hisssettiriyor.
Şu an bende 970 EVO Plus var, anakartım ile uyumsuz çalıştığı için maalesef 2.el olarak satma kararı aldım.

Şu an bende 970 EVO Plus var, anakartım ile uyumsuz çalıştığı için maalesef 2.el olarak satma kararı aldım.

Talihsizlik.

https://www.itopya.com/dag9intelcorei513400fmsigeforcertx4060tiventus2xblack16goc16gb16gbddr4500gbnvme_h24785

Merhaba bu linkteki sistemi aldım ve SSD olarak MLD 1TB'ı seçtim.
Fakat çoğu kişi gördüğüm kadarıyla bu MLD marka 1TB SSD'yi önermiyor sadece SSD'yi iade etme hakkım var mı?

Sistem özelliklerini İtopya'da filtreleyince çıkmıyor. Emin misiniz bu sistemi aldığınıza?

Kaç TL'ye aldınız? Ayrıca link çalışmıyor.

Talihsizlik.

Sistem özelliklerini İtopya'da filtreleyince çıkmıyor. Emin misiniz bu sistemi aldığınıza?
Msi 500gb vardı hocam üstüne 1k ekledim aldım mantıksız mı sizce link düzelttim hocam

Kısıtlı bütçede alınabilir bir SSD.
Msi 500gb vardı hocam üstüne 1k ekledim aldım mantıksız mı sizce

Link bozuk ama aldığın sistem bu sanırım: (DA-G9)

Varsayılan SSD de senin seçtiğin de güzel değil. Neyse bu 1TB aldığını sonra ikinci disk yapıp onun yerine daha kaliteli bir SSD'ye Windows kurarsın artık. Fiyatlarını da gözettiğimizde oradaki en mantıklı SSD yükseltmesi soğutuculu Fury Renegade 1TB. Bunun artık bir önemi yok. Büyük ihtimalle tekrar değiştirtmezler veya iptal ettirtmezler.

Varsayılan SSD de senin seçtiğin de güzel değil. Neyse bu 1TB aldığını sonra ikinci disk yapıp onun yerine daha kaliteli bir SSD'ye Windows kurarsın artık.

Sonunda link geldi. Arkadaşın dediği gibi yapın ileride bütçenizle tavsiye isteyin yardımcı oluruz.

Varsayılan SSD de senin seçtiğin de güzel değil. Neyse bu 1TB aldığını sonra ikinci disk yapıp onun yerine daha kaliteli bir SSD'ye Windows kurarsın artık.
İş görür mü peki hocam başlangıçta aldım çünkü evet sistem bu

Yeni konular

Geri
Yukarı