İtopya'dan 2000TL'ye ASUS VG27vq alınır mı?

Öncelikle bayramınız mübarek olsun.
2060S veya 2070'li bir sistem toplayacağım. Bu monitörü ne zamandır beğeniyordum. Şu an İtopya'dan alsam kargoda bir sıkıntı yaşar mıyım?
Kullananlar bilgi verirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bu monitörü özellik olarak bende çok beğenmiştim ancak ben curved bir monitör istemiyorum siz beğeniyorsanız güzel bir seçenek.
Asıl aradığım özellik pivot yani yukarı aşağı kayması bu özellik yok bu modelde sizin için önemli değilse 2000 tl piyasa fiyatının altında alınabilir.
Site girişinde 3 gün içerisinde kargolanacaktır yazıyor daha önce bir itopya alışverişim olmuştu geç olsa da gelmişti.

@Ng3 pivot özelliği olmadığına emin misiniz? Benim baktığım birkaç inceleme videosunda aşağı yukarı hareketleri yapıyordu.

Bende birkaç video izledim sadece tilt öne arkaya yatma özelliği mevcut diye biliyorum eğer pivot gördüğünüz bir video varsa paylaşırsanız memnun olurum

Gerçekten yukarı aşağı varmış asus un kendi sitesinde bile bu özellikten bahsedilmiyor sadece tilt yazıyor Curved olmasa gerçekten kendimde alabilirdim bunu

Öncelikle bayramınız mübarek olsun.
2060S veya 2070'li bir sistem toplayacağım. Bu monitörü ne zamandır beğeniyordum. Şu an İtopya'dan alsam kargoda bir sıkıntı yaşar mıyım?
Kullananlar bilgi verirse sevinirim.
Şu an durumlar nasıl bilmiyorum ama geçen ay sipariş ettiğim tek ürün 2 hafta içinde kargolandı. ve bozuk geldi. iade ettim para bugün yatmış yani 1 aylık bir süre. Monitör de iade edebilme ihtimali yüksek ürün ölü piksel vb. Ben de aldım monitör 100 tl fazla olmasına rağmen qp den aldım. Daha iyi mi bilmiyorum göreceğiz ama itopya bir daha asla.

Geri
Yukarı