İtopya'dan 36-37 bin TL sistem tavsiyesi

Black1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yazın sistem almayı düşünüyorum da tavsiyelerinizi ve önerilerinizi alabilir miyim? Bütçem 36-37 bin civarı. İtopya'dan şöyle bir sistem topladım. Sizce iyi mi yoksa değiştirip farklı parçalar koymamı mı önerirsiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Screenshot_20240510_152733_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yazın sistem almayı düşünüyorum da tavsiyelerinizi ve önerilerinizi alabilir miyim? Bütçem 36-37 bin civarı. İtopya'dan şöyle bir sistem topladım. Sizce iyi mi yoksa değiştirip farklı parçalar koymamı mı önerirsiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 2191830

Kötü İtopya'dan sitem almayın.

Kötü İtopya'dan sitem almayın.

Neden hocam.

Bu fiyata çok kötü bir sistem. Alınmaz. Monitör dahilken bile kazık. Neden sadece İtopya?

Sistemde ne sıkıntı var hocam söylerseniz yardımcı olmuş olursunuz.
İlla İtopya'dan alayım demiyorumda yani uyguna geliyor gibi gördüm o yüzden almayı düşündüm.
Vatan bilgisayardada güzel sistemler oluyor oradan da alabilirim bilmiyorum parça parça toplayınca çok pahalıya geliyor diye siteden özelleştirerek seçtim.

Daha ucuza daha iyisi.
Yazın alacaksanız şimdi bakınmanın anlamı yok fiyatlar çok oynak İtopya genel olarak pahalı uygun olduğunda stokları zaten yiyorlar.

Yazın almayı düşünüyorum zaten hocam stoklu iyi sistemler gelirse vatan veya başka mağazalara oradanda alabilirim güzel sistemler gelirse tabii ki ve AMD'yi pek düşünmüyorum hocam ya NVIDIA daha mantıklı gibi geliyor alırken de satarken de kolay satılır gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı