İtopya'dan Açıklama

Adamın dediği çok mantıklı, bu çalışanlarda insan. Onlarında canı var aileleri var. Anlayışla karşılayın arkadaşlar. Devlet sokağa çıkma yasağı veriyor. Sende dükkanını kapatmak zorunda kalıyorsun. Karalama yapmak hiç hoş değil. Bütün donanımlarımı neredeyse hepsini elden itopyadan aldım. Okullar tatil olduğunda bu adamlar rahatlıkla talebi karşıladılar.

Çok inandırıcı gelmedi bana söylemleri. Rakip firmaları 5. gün olmadan kargo çıkartıyorsa sen 10. gün çıkarttığın kargoda yeterli çalışana sahibiz denmesi pek inandırıcı gelmiyor yani.

Çok inandırıcı gelmedi bana söylemleri.
Yemin mi etsin? Süreç boyunca evlerden adımımızı atmadan internetten onu bunu sipariş ediyoruz ve virüs öncesi gibi elimize ulaşsın istiyoruz. Siparişe bakan elamandan tut, kargoyu teslim alan kuryeye kadar yavaşlama olması çok normal değil mi?
Benim anlam veremediğim 1-2 ay öncesine kadar yere göğe sığdırılamayan sitelerin Sosyal'de birer birer gömülmesi.

Yakın gelecekte İstanbul Bilişim'den tavsiye falan görürüz diye korkuyorum.

Yemin mi etsin? Süreç boyunca evlerden adımımızı atmadan internetten onu bunu sipariş ediyoruz ve virüs öncesi gibi elimize ulaşsın istiyoruz. Siparişe bakan elamandan tut, kargoyu teslim alan kuryeye kadar yavaşlama olması çok normal değil mi?
Benim anlam veremediğim 1-2 ay öncesine kadar yere göğe sığdırılamayan sitelerin Sosyal'de birer birer gömülmesi.

Yakın gelecekte İstanbul bilişim'den tavsiye falan görürüz diye korkuyorum.

Kendim de ürün aldım 2. hafta bitmeye yakın kargolandı. Bir kere konu açtığımı ettiğimi gördün mü? Şahsi fikrimi söylüyorum ve bunu söylemekte özgürüm. Tabii ki gidip rakip firmayla karşılaştıracağım. Ben neden şöyle neden böyle diye isyanda etmiyorum yoğunluğu zaten her insan evladı anlayabiliyor. Rakip firma 5 iş günü dolmadan kargo çıkartırken sen 10. günde çıkartıyorsan burada eleman eksikliğin zaten vardır. Bahsettiğim konu bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı