İtopya'dan monitor almak

Aragon531

Centipat
Arkadaşlar daha önce İtopya'dan hic alisveris yapmadim bayram firsatlarinda ASUS TUF 27" İtopya'da 2000 TL dusunce siparis ettim fakat icimde pek rahat degil. İnternette bazilarina defolu monitor gonderilmis ve iade almiyorlar gibi sikayetler var. Acaba bu tarz sikinti yasayanlar var mi? Aranizda monitor geldiginde ölü piksel cikarsa nasil iade edeceğim daha edenler var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo geldiğinde ezik var mı kutuda kontrol et. Sorun yoksa al videoya çekebilirsin bu adımları hiçbir yeri atlamadan fişe tak çalıştır ölü piksel vs. varsa kargo şirketine gidip tutanak tuttur ve iade et.

Arkadaşlar daha önce İtopya'dan hic alisveris yapmadim bayram firsatlarinda ASUS TUF 27" İtopya'da 2000 TL dusunce siparis ettim fakat icimde pek rahat degil. İnternette bazilarina defolu monitor gonderilmis ve iade almiyorlar gibi sikayetler var. Acaba bu tarz sikinti yasayanlar var mi? Aranizda monitor geldiginde ölü piksel cikarsa nasil iade edeceğim daha edenler var mi?
Ben aldım ve ölü piksel 1 tane çıktı ama göz önünde olmadığından geri göndermedim. Arada kontrol ediyorum çoğalma varmı diye. Teknoloji şans işi ama eğer çok kafaya takıyorsan bu tarz olayları Vatan'dan al uyguna düşünce.

İtopyadan alacağıma gider, bit pazarından ürün alırım daha iyi.

Ben aldım ve ölü piksel 1 tane çıktı ama göz önünde olmadığından geri göndermedim. Arada kontrol ediyorum çoğalma varmı diye. Teknoloji şans işi ama eğer çok kafaya takıyorsan bu tarz olayları Vatan'dan al uyguna düşünce.
abi vatanda ucuza satılan bir şey görmedim ben valla :D çok da takan birisi degilim ölü piksel olayını bakalım en kötü tüketici mahkemesine gideriz napalım
İtopyadan alacağıma gider, bit pazarından ürün alırım daha iyi.
neden bir sorun mu yaşadınız

Yeni konular

Geri
Yukarı