Çözüldü İtopyadan aldığım hazır kasa açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

eren1000

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Geçenlerde İtopyadan, hazır sistem bir kasa aldım. Bugün kargo elime ulaştı, ekran kartını taktım ve çalıştırdım ancak hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Kasa çalışıyor, ışıklar yanıyor, fanlar dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Önce HDMI ile televizyona bağladım sonra vga ile farklı bir monitörü denedim ve aynı sorunla karşılaştım. Hemen İtopyayı aradım, sağolsunlar çok ilgililermiş, uzun süre telefon başında saçma sapan bir müzik dinleyerek bekledim. 70 kişi kaldı 68 kişi kaldı dakikalar geçti o sayı bir türlü 60'ın altına düşmedi. Benimde aklıma ilk olarak burası geldi buradan bir sonuç çıkmazsa hemen iade edeceğim artık yapacak bir şey yok.

Kablolamayı kontrol edin, Ayrıca ekran kartınızın Güç girişini taktığınızdan emin olun. Mümkünse DisplayPort ile deneyim.
Boşuna demiyoruz almayın diye.
Neyi boşuna demiyoruz? Anlatır mısınız.

Kablolamayı kontrol edin, Ayrıca ekran kartınızın Güç girişini taktığınızdan emin olun. Mümkünse DisplayPort ile deneyim.

Neyi boşuna demiyoruz? Anlatır mısınız.
İtopya'dan birşey alınmaz diyorlar. 10 Kişiden 6 kişinin ürünü arızalı sorunlu veya iade edemiyor.

Merhaba arkadaşlar.
Geçenlerde İtopyadan, hazır sistem bir kasa aldım. Bugün kargo elime ulaştı, ekran kartını taktım ve çalıştırdım ancak hiçbir şekilde görüntü alamıyorum. Kasa çalışıyor, ışıklar yanıyor, fanlar dönüyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Önce HDMI ile televizyona bağladım sonra vga ile farklı bir monitörü denedim ve aynı sorunla karşılaştım. Hemen İtopyayı aradım, sağolsunlar çok ilgililermiş, uzun süre telefon başında saçma sapan bir müzik dinleyerek bekledim. 70 kişi kaldı 68 kişi kaldı dakikalar geçti o sayı bir türlü 60'ın altına düşmedi. Benimde aklıma ilk olarak burası geldi buradan bir sonuç çıkmazsa hemen iade edeceğim artık yapacak bir şey yok.
Ekran kartının ek güç girişi olabilir takılı mı bir bakın isterseniz takılı değil ise görüntü gelmez.

12510740_536434569854326_1156761033_o.jpg

Ekran kartının tam oturduğundan emin ol hazır sistemler test edilerek görüntü elde edilerek geliyor. 8pinli güç kablosunu taktığından emin ol. Acele etme sakince yapabilirsin ve monitör ile HDMI kablosunu takarken anakarta değil en alt kısımdaki ekran kartına takmalısın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı