İtopya'dan alınan bilgisayarın ekran kartı takılı mı geliyor?

Bende İtopya gibi sitelerden sistem toplama riskine girmeyi düşünmüyorum ama RTX 3060'lı sistemlerde 10k gibi uygun fiyatdalar insan bir düşünmüyor değil.
Gerçekten güzel indirimler olabiliyor. Sadece ekran kartı fiyatlanıyor. Diğer malzemeler istediğiniz marka ya da kalitede olmayabiliyor ama zamanla upgrade edebilirsiniz sonuçta.

Gerçekten güzel indirimler olabiliyor. Sadece ekran kartı fiyatlanıyor. Diğer malzemeler istediğiniz marka ya da kalitede olmayabiliyor ama zamanla upgrade edebilirsiniz sonuçta.

Elimde RX570 4 GB ekran kartı var zaten ben Hepsiburada sitesinden tek tek parçaları almayı düşünüyorum İtopya'ya incehesaba bulaşmayı düşünmüyorum çok riskli bence. Tabii daha sonra RTX3060'a geçerim diye sistemide ona göre yapmayı düşünüyorum.

Elimde RX570 4 GB ekran kartı var zaten ben Hepsiburada sitesinden tek tek parçaları almayı düşünüyorum İtopya'ya incehesaba bulaşmayı düşünmüyorum çok riskli bence. Tabii daha sonra RTX3060'a geçerim diye sistemide ona göre yapmayı düşünüyorum.
Bazen çok iyi kampanyalar oluyor İtopya'da. RTX 3060 ve ryzen 5 3600 9.999 tlydi birkaç gün önce.

Ben bahsettiğiniz 2 site üzerinden defalarca alışveriş yaptım hatta etrafımda bir sürü arkadaşım alışveriş yaptı bir sıkıntısını görmediler. Yine bu 2 site üzerinden iade işlemleri de gerçekleştirdim sorunsuz ilerledim. 1 kişi referans olamaz belki ama durum benim tarafımda böyle biraz şans işi elektronik bence.

Geri
Yukarı