İtopya'dan alınan hazır sistem için sıvı soğutucu montajı yapılır mı?

pcbilgix

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün İtopya'dan hazır sistem aldım fakat alırken sıvı soğutucu ekletmeyi unuttum. Hazır sistemdeki önerilen soğutucuyu ayrı alsam montaj yaparlar mı? Çünkü ben montaj yapmayı bilmiyorum. İtopya'ya mail attım fakat cevap alamadım daha önce böyle bir şey başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
balıkesir tarafında oturuyorum. bu yüzden mağazaya gitme şansım yok. inş dönüş alabilirim

bu konuda daha önce tecrübesi olan varmı

Son düzenleme:
Balıkesir tarafında oturuyorum. Bu yüzden mağazaya gitme şansım yok. İnşallah dönüş alabilirim

Bu konuda daha önce tecrübesi olan var mı?

Kasa hâlâ onlarda ise hallederler, İtopya tüketici dostudur. Kasa sizde ise civarınızdaki herhangi bir bilgisayarcı da montajlayabilir, çok zor bir işlem değil dediğim gibi. Emin ellerde olsun derseniz Vatan Bilgisayar şubesinde ücretli taktırabilirsin.

Kasa hâlâ onlarda ise hallederler, İtopya tüketici dostudur. Kasa sizde ise civarınızdaki herhangi bir bilgisayarcı da montajlayabilir, çok zor bir işlem değil dediğim gibi. Emin ellerde olsun derseniz Vatan Bilgisayar şubesinde ücretli taktırabilirsin.

Teşekkür ederim hocam ilgin için.Bilgisayarı bu gün 18 gibi aldım. yani daha onay aşamasındadır muhtemel. Yarın arayıp soracağım ulasabilirsem gene konuyuda güncellerim.

Geri
Yukarı