İtopya'dan alınan HS65 kulaklık nasıl iade edilir?

Hocam ben pazartesi günü İtopya'yı arayıp sorunumu anlatacağım. Sonra ne yapmam gerekiyor? @Rynesquik @Truvalıadam

Bu arada iade sebebine ne diyeyim? Ürün hiç kullanılmadı falan dersem inanmazlar kutusu açık çünkü.
Beğenmedim mi diyeyim yoksa ne diyeyim? @Rynesquik @Truvalıadam

Dostum müşteri hizmetlerini ara de böyle böyle beğenmedim hoşuma gitmedi 14 gün içinde aldıysan yasa gereği almaları gerek ama bir sorunu yoksa pek sanmıyorum alacaklarını bozuk olsa bile zar zor alıyor ben aradım bana kod verdiler sağlam bir şekilde kutuya koydum sevk kağıdını da koydum ve içine şikayetimi belirttim kargoya verdim şu an onlara gitmiş koddan baktım ama daha haber yok pazartesi günü aramazlarsa ben arayacağım.

Dostum müşteri hizmetlerini ara de böyle böyle beğenmedim hoşuma gitmedi 14 gün içinde aldıysan yasa gereği almaları gerek ama bir sorunu yoksa pek sanmıyorum alacaklarını bozuk olsa bile zar zor alıyor ben aradım bana kod verdiler sağlam bir şekilde kutuya koydum sevk kağıdını da koydum ve içine şikayetimi belirttim kargoya verdim şu an onlara gitmiş koddan baktım ama daha haber yok pazartesi günü aramazlarsa ben arayacağım.
Sevk kağıdı derken? Şikayetinizi el yazısıyla mı yazdınız?

Hijyen kuralı sadece kulak içi kulaklıklarda geçerlidir. Almamazlık yaparlarsa THH'ye başvurucam de. Yine almazlarsa başvur iade alacaklardır. Kural böyle.

Sevk kağıdı derken? Şikayetinizi el yazısıyla mı yazdınız?

Hocam kargoyla beraber gelen kutunun içinde irsaliye kağıdı var onu ve bir A4 kağıdına şikayetimi belirttim isim soy isim imza attım ve onu da içine koydum gönderdim zaten müşteri hizmetleri aradığınızda size gelen maildekileri yapın.

Evet el yazısıyla yazdım.

Geri
Yukarı