İtopya'dan alınan HS65 kulaklık nasıl iade edilir?

Kötü ama en azından ulaşabiliyorsunuz hocam. Ürün bozulması durumunda direkt distribütör ile iletişime geçin.
Desteği mi kötü hocam, kulaklık mı? Mesajı tam anlamadım :)

Desteği, kulaklık niye kötü olsun hoca? Bu fiyatta süper.
İnşallah bir sorun yaşamam destekle ilgili.
Çünkü kulaklığı kafamda denemeden aldım.

İnşallah bir sorun yaşamam destekle ilgili.
Çünkü kulaklığı kafamda denemeden aldım.
Hocam ben destekle ilgili sorun yaşadım. Şimdi iade işi de çıkınca daha da sorun yaşayacağım muhtemelen. Siz rahat ederseniz sıkıntı yaşamazsınız. Kulaklığın kalitesine laf yok ama ben rahat edemedim.

@Rynesquik Hocam son durum ne? Ben aradım bana kod verdiler. Şimdi kulaklığı kutuya koyacağım eksiksiz. Yazacağım yazıları Corsair'in kutusuna mı İtopya'nın kutusuna mı koyayım? Tam olarak ne yazdınız anlatabilirmisiniz?

@ddnnn Hocam merhaba, bende HS65 almıştım iade ederken neler yapmam lazım Yurtiçi Kargo şubesinde? Ne diyeceğim yani onlara kodu verince direkt anlıyorlar mı durumu? İçindeki kağıda ne yazdınız A4'e? İçine koyduğunuz kağıdı Corsair'in kutusuna mı yoksa İtopya'nın kutusuna mı koydunuz? Detaylı anlatırmısınız.

Son düzenleme:
Hocam ben destekle ilgili sorun yaşadım. Şimdi iade işi de çıkınca daha da sorun yaşayacağım muhtemelen. Siz rahat ederseniz sıkıntı yaşamazsınız. Kulaklığın kalitesine laf yok ama ben rahat edemedim.

@Rynesquik hocam son durum ne? Ben aradım bana kod verdiler. Şimdi kulaklığı kutuya koyacağım eksiksiz. Yazacağım yazıları Corsair'in kutusuna mı İtopya'nın kutusuna mı koyayım? Tam olarak ne yazdınız anlatabilir misiniz?

@ddnnn hocam merhaba, bende HS65 almıştım iade ederken neler yapmam lazım Yurtiçi Kargo şubesinde? Ne diyeceğim yani onlara kodu verince direkt anlıyorlar mı durumu? İçindeki kağıda ne yazdınız A4'e? İçine koyduğunuz kağıdı Corsair'in kutusuna mı yoksa İtopya'nın kutusuna mı koydunuz? Detaylı anlatır mısınız?

Hocam tekrar merhaba evet kulaklığın kendi kutusuna eksiksiz bir şekilde koyun ardından İtopya kutusuna ve en son üstüne sevk yani irsaliye kağıdı bir de kendi el yazınız veya yazıcıdan yazı yazıp çıkarın ve şikayetinizi belirtin iade talep ediyorum yazın ad soyad imza ardından yurt içine gidin ve size verilen kodu söyleyin birkaç tane daha bilgi alacak sizden ad soyad adres vs. o kadar sonra kargo onlara gittikten 3-5 gün sonra ara bildirim veya gelişme var mı diye ve onlara belirt garantiye gitmeyecek 14 gün yasal hakkımı kullanıyorum o yüzden iade talep ediyorum diye vurgula.

Hocam tekrar merhaba evet kulaklığın kendi kutusuna eksiksiz bir şekilde koyun ardından İtopya kutusuna ve en son üstüne sevk yani irsaliye kağıdı bir de kendi el yazınız veya yazıcıdan yazı yazıp çıkarın ve şikayetinizi belirtin iade talep ediyorum yazın ad soyad imza ardından yurt içine gidin ve size verilen kodu söyleyin birkaç tane daha bilgi alacak sizden ad soyad adres vs. o kadar sonra kargo onlara gittikten 3-5 gün sonra ara bildirim veya gelişme var mı diye ve onlara belirt garantiye gitmeyecek 14 gün yasal hakkımı kullanıyorum o yüzden iade talep ediyorum diye vurgula.

Bende 1-2 saat önce aradım ve kargo gittikten 3 gün sonra sisteme düşüyor dedi ve kontrolden sonra iade işlemi tamamlanacakmış ortalama süre vermediler ama bana göre 1-2 hafta sürer gibi geliyor tekrar gelişme olursa buraya yazarım.

Bende 1-2 saat önce aradım ve kargo gittikten 3 gün sonra sisteme düşüyor dedi ve kontrolden sonra iade işlemi tamamlanacakmış ortalama süre vermediler ama bana göre 1-2 hafta sürer gibi geliyor tekrar gelişme olursa buraya yazarım.
Yurtiçi benim adresimi mi alacak benden itopyanın vs. adresini istemez dimi?
Kağıta da ''Eğer iadeyi gerçekleştiremeyiz derseniz garantiye gitmesini ve onarılmasını istemiyorum. Yasal olarak bana verilen 14 gün içinde koşulsuz iade hakkımı kullanacağım'' mı yazayım? Siz nasıl yazarsınız yazacak olsanız tekrar? @Rynesquik @ddnnn

Yurt içi benim adresimi mi alacak benden itopyanın vs. adresini istemez değil mi?
Kağıta da "eğer iadeyi gerçekleştiremeyiz derseniz garantiye gitmesini ve onarılmasını istemiyorum. Yasal olarak bana verilen 14 gün içinde koşulsuz iade hakkımı kullanacağım" mı yazayım? Siz nasıl yazarsınız yazacak olsanız tekrar? @Rynesquik @ddnnn

Siz o kodu vereceksiniz yurt içine sonra numaranızı ve sizin adresinizi isteyecek buraya yazamam uzun olur ama kulaklık hakkında neden şikayetçiysen onun hakkında yaz ve 14 gün yasal olan hakkımı kullanıyorum diye de belirt yeterli olur.

Siz o kodu vereceksiniz yurt içine sonra numaranızı ve sizin adresinizi isteyecek buraya yazamam uzun olur ama kulaklık hakkında neden şikayetçiysen onun hakkında yaz ve 14 gün yasal olan hakkımı kullanıyorum diye de belirt yeterli olur.
Yani herşeyi yazdıktan sonra en altta ''14 gün yasal koşulsuz iade hakkımı kullanmak istiyorum'' mu yazayım?

Geri
Yukarı