İtopya'dan alınan HS65 kulaklık nasıl iade edilir?

Yani her şeyi yazdıktan sonra en altta "14 gün yasal koşulsuz iade hakkımı kullanmak istiyorum" mu yazayım?

Ya sana kalmış ister cümle içinde belirt istersen başına yaz fark etmez düz bir A4 kağıdına yaz ve irsaliye kağıdı ile birlikte kargoya götür bu kadar basit sonrasında yavaş yavaş olacak bende şu an ürün kontrol aşamasındayım bilgilendiririm zaten sizi 1-2 sonra.

Ya sana kalmış ister cümle içinde belirt istersen başına yaz fark etmez düz bir A4 kağıdına yaz ve irsaliye kağıdı ile birlikte kargoya götür bu kadar basit sonrasında yavaş yavaş olacak bende şu an ürün kontrol aşamasındayım bilgilendiririm zaten sizi 1-2 sonra.
Hocam A4 kağıdıyla irsaliye kağıdını itopya kutusunun içine koymayacakmıyız? Yurtiçi kargo bize kutu mu veriyor? Bende itopyanın kutusu hala duruyor. Bu arada A4 ile irsaliye kağıdını da bantlamak mantıklı olur sanki Corsair'in kutusuna.

Hocam A4 kağıdıyla irsaliye kağıdını İtopya kutusunun içine koymayacak mıyız? Yurtiçi Kargo bize kutu mu veriyor? Bende İtopya'nın kutusu hala duruyor. Bu arada A4 ile irsaliye kağıdını da bantlamak mantıklı olur sanki Corsair'in kutusuna.

Evet öyle yapabilirsin ilk başta kulaklığı kendi kutusuna koy sonrasında kağıtları kulaklık kutusunun veya direk içine koyabilirsin bantlama bence yapışır falan yırtılır zaten iade etmemek için bahane arıyorlar.

Evet öyle yapabilirsin ilk başta kulaklığı kendi kutusuna koy sonrasında kağıtları kulaklık kutusunun veya direk içine koyabilirsin bantlama bence yapışır falan yırtılır zaten iade etmemek için bahane arıyorlar.
Peki hocam içine koyduğum kağıdı bulamadık falan diye bahane uydururlarsa? En mantıklı yöntem ne sizce?

Peki hocam içine koyduğum kağıdı bulamadık falan diye bahane uydururlarsa? En mantıklı yöntem ne sizce?

Hocam tekrar yazıyorum kulaklığı kendi kutusuna sonrasında ise kulaklık kutusunu İtopya kutusuna en sonunda İtopya kutusunun içine kağıtları at iyice bantla kutuyu gönder kargoya.

Hocam tekrar yazıyorum kulaklığı kendi kutusuna sonrasında ise kulaklık kutusunu İtopya kutusuna en sonunda İtopya kutusunun içine kağıtları at iyice bantla kutuyu gönder kargoya.
Tamamdır sağolun hocam çok teşekkürler. Kulağımı rahatsız ediyor ve kulaklığı beğenmedim... tarzı şeyler yeterli olur herhalde.

@ddnnn @pawEn hocam haber edeyim dedim benim para hesabıma bildirildi 3 gün içinde geçecek.
Hocam benim gelen pakette Boğaziçi bilgisayar tarzı birşey yazıyordu. O fark eder mi? Bugün bende kargoya vermeyi düşünüyorum.

Hocam e-irsaliye kağıdını corsair kutusuna koymayacağım değil mi? A4 e yazacağım yazıyı nasıl başlayayım bilemedim. Siz ne demiştiniz? Uzun veya kısa farketmez yazarsanız sevinirim. İadeden geri dönmesini gerçekten istemiyorum.

Son düzenleme:
Evet Corsair kutusuna koymayayın İtopya kutusuna koyun yazıyı da ilk başta aldığınız tarihi sonrasında şikayetinizi yazın ve 14 gün içinde iade etme hakkınızın olduğunu vurgulayın ve iadesini talep edin.
Yazacağım yazı : " İyi günler, xx/03/2024 tarihinde sipariş ettiğim ve xx/03/2024'te elime ulaşan Corsair HS65 kulaklığı kulağıma verdiği rahatsızlıktan ve beğenmediğimden dolayı iade etmek istiyorum. Yasal hakkım olan 14 gün içinde koşulsuz iade hakkımı kullanmak istiyor ve iadesini talep ediyorum. "
Başka birşey yazayım mı en sona veya başka bir yere birşey ekleyeyim mi? @Rynesquik @ddnnn

Geri
Yukarı