İtopya'dan alınan kasanın güç kaynağı ezik çıktı

Öncelikle neden itopya denildiğinde genel olarak, herkes için konuşmuyorum, bir savunma söz konusu anlamış değilim. Aynı firmadan bende internet üzerinden bir alışveriş yaptım hatrı sayılır bir markanın hatrı sayılır seviyesinde bir işlemci sıvı soğutucu. Ürün ambalajı açık geldi kendilerini aradım dedim ki bu ürünün ambalajı açılmış neden teşhir statüsünde ürün gönderdiniz özellikle ben ürünü internet ortamından yani görmeden almama rağmen? Diye soru yönelttiğimde kendileri üründen ellerinde fazla olmadığını ve sadece ambalajının açıldığını belirttiler ama bu durumun beni ilgilendirmediğini en azından tarafıma bunun bildirilmesi gerektiğini söylediğimde sanki ilk defa duyuyorlarmışcasına bir tavırlar filan sergilemişlerdi. Komikti gerçekten çok komikti :)

Hocam nedense bana çok samimi gelmedi anlattıklarınız.

Yok ciddiyim o sırada biraz moralim bozulduğu için saçmalamış olabilirim kusuruma bakmayın. Ama biz oraya gittiğimizde İtopya'daki arkadaşlar bizi müşteri hizmetlerine yönlendirdi gittik ve konuştuk ilk başta bunun kutuda olması imkansız diyerek suçu bize atmaya çalıştılar ama sonrasında bir şekilde çıkarttılar PSU'yu sonrasında arkada PSU'ya tornavidanın arkasıyla vurmaya başladılar ve düzeltmeye çalıştılar düzelmeyince de yenisini verdiler ve PSU'yu değiştirip eve geri geldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı