İtopya'dan alınan mikrofon kutusu açık geldi

651899

Picopat
Merhaba ben İtopya'dan bir mikrofon sipariş vermiştim az önce elime ulaştı fakat kutusu açık ayrıca kurulumu yapılmış bir şekilde geldi. Faturasında da fiyatolarak 0 TL görünüyor. Ayrı bir kağıda yalandan ürünün ücretini yazmışlar üstünde ne belgesi olduğu bile yazmıyor. Anladığım kadarıyla iade edilmiş bir ürün ya da ikinci el bir cihaz yolladılar, mecburen fatura yollamaları gerektiğinden 0 TL yazdılar fakat belki yerim diye boş kağıda fiyatını da yazmışlar. Hafta sonu iletişim merkezleri kapalıymış pazartesi ilk iş arayıp iade talebi oluşturacağım.

Dosya Ekleri

• 1693041274975.jpg
    1693041274975.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 46
  • 1693041274992.jpg
    1693041274992.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 41
15 günlük cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Merhaba ben İtopya'dan bir mikrofon sipariş vermiştim az önce elime ulaştı fakat kutusu açık ayrıca kurulumu yapılmış bir şekilde geldi. Faturasında da fiyatolarak 0 TL görünüyor. Ayrı bir kağıda yalandan ürünün ücretini yazmışlar üstünde ne belgesi olduğu bile yazmıyor. Anladığım kadarıyla iade edilmiş bir ürün ya da ikinci el bir cihaz yolladılar, mecburen fatura yollamaları gerektiğinden 0 TL yazdılar fakat belki yerim diye boş kağıda fiyatını da yazmışlar. Hafta sonu iletişim merkezleri kapalıymış pazartesi ilk iş arayıp iade talebi oluşturacağım.
E-İrsaliye fatura değil elektronik bir belgedir.

Normaldede bu şekilde yolluyorlar sanırım. Faturanız mailinizdedir kontrol edin.

E-irsaliye fatura değildir. Faturayı elektronik olarak yolluyorlar.
E-İrsaliye fatura değil elektronik bir belgedir.
Fatura için siteyi kontrol ettim hazırlanıyor diyor bekleyeceğim fakat kesinlikle iade edeceğim kutusu açık bir ürün istesem daha ucuza alırdım zaten.

Normaldede bu şekilde yolluyorlar sanırım. Faturanız mailinizdedir kontrol edin.
Gelmemiş sitede de hazırlanıyor olarak görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı