İtopya'dan alınan sistem çalışmıyor

Tyr18

Centipat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar birkaç gün önce yeni bir sistem topladım ve birtürlü çalıştıramadım güç tuşuna bastığım zaman fanlar çalışıp 1 saniye olmadan kapanıyordu ben de parçaları ayıklamak adına RAM'leri ekran kartını SSD'yi her parçayı söktüm ve anakarta sadece güç kaynağını bağladım. Demir bir çubuk ile çalıştırdığımda yine aynısı oluyordu. Anakartın fanı bir anda dönüp duruyor yani geriye güç kaynağı ve anakart kalıyor ama şöyle bir şey var sistem kasaya bağlıyken kasanın üstündeki güç olduğuna dair yanan kırmızı ışık yanıyordu bu da demek oluyor ki güç kaynağında problem yok ama anakartta gücü iletiyor ben işin içinden çıkamadım. Kafayı yiyeceğim. Sistemide iş için kurdum her gün kazanç kaybediyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Anakartı da İtopya'dan sıfır aldım aldım modeli MSI X570A PRO güç kaynağıda High Power element BR 750W 80+ bronz güç kaynağını da Teknobiyotik'ten sıfır aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı