İtopya'dan alınan sistem kaç günde gelir?

Kimse bilemez kargon kayıp bile olabilir. Bana 1 hafta icerisinde gelmişti ama sorun yaşayan çok.

Bu günlerde 1 haftaya gelmezse şaşırmayın. Mağazaya gidip alamayan çok herkes eve sipariş insanlarda yarım yarım çalışıyor yoruluyorlar. Yani niye geç geliyor diye sormayın :D.
İnsan da sıkılıyor bu günlerde evde doğal olarak en yakın zamanda elinizde istiyorsunuz. Tabi lazım da aynı zamanda :)

Ben de 3 Temmuz'da sipariş verdim hala kargoya verilmedi.

Kargoya verilip verilmediğini telefona mesaj gelmesinden mi anlıyoruz yoksa başka şekilde mi?
Nerede yaşıyorsun?
İstanbul'a yakınsan erken gelebilir ama pandemi sürecinde geç de gelebilir. Gelmiyor, diye sorun yaratmaya gerek yok şu günlerde.
İstanbul- Ankara bu günler olmadan önce 1 haftaya gelmişti bir tanıdığıma.

İtopya'nın mağazasına uzaklığım yarım saatlik yol inşallah en kısa sürede gelir :D.

@nemo hocam elinize ulaştı mı kutu ayrı ayrı günlerde mi geldi sıkıntı yaşadınız mı?
İki kutu da aynı kargo arabasıyla geldi. Birinde sistemim, diğerinde ekran kartım bulunuyordu. İkisini aynı anda geldiğini görünce çok sevindim açıkçası. Kişisel notumu da ekliyeyim. Sistemde sorunsuz çalışıyor. O kadar olumsuz yoruma rağmen, itopyayı beğendim.

İki kutu da aynı kargo arabasıyla geldi. Birinde sistemim, diğerinde ekran kartım bulunuyordu. İkisini aynı anda geldiğini görünce çok sevindim açıkçası. Kişisel notumu da ekliyeyim. Sistemde sorunsuz çalışıyor. O kadar olumsuz yoruma rağmen, İtopya'yı beğendim.

Benim de bu sabah kargoya verildi 5. İş gününde gayet normal bir süre kısmetse yarın elimde olacaktır. Umarım benim de aynı araba ile gelir. :) iyi kullanımlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı