İtopya'dan alınan sistemde hareket yok

Cumartesi bir sistem aldım İtopya'nın web sitesi üzerinden fakat ne ürün hazırlandı, ne de e-fatura oluşmadı, kısacası o günden beridir hareket yok sistemde. Bir tanıdığım ModArt'ın bilgisayarlarından alıp 2-3 gün içerisinde eline ulaştığını söyledi fakat bende daha bir hareket bile yok. 2 gün önce arayıp konuştum fakat "siparişlerim kısmından takip edin." deyip kapattılar. Benim sistemimde hala bir hareket yok. Ne yapmam lazım? Maalesef gidip fiziksel mağazadan alamıyorum. Sonraki hafta taşınacağım için acele ediyorum. 1-5 iş günü içerisinde kargoya vereceklerini söylüyorlar, yarın da hazırlanmayacağını düşünüyorum sistemin. Ne yapmam lazım? Yarın arayıp konuşsam ne dersem verirler? Benden sonraki siparişleri hazırlamışlar ve teslim edilmiş fakat benim siparişimde neden bir hareket bile yok?

Mail yolladım ona bile geri dönüş yapılmadı.
Herhangi bir dönüş sağlarlarsa beni de bilgilendirebilir misiniz? bende de aynı olay mevcut. @Rias_Gremory

Herhangi bir dönüş sağlarlarsa beni de bilgilendirebilir misiniz? bende de aynı olay mevcut. @Rias_Gremory

Yeni uyandım şimdi arayıp konuşacağım.

Arkadaşlar aramadan önce bir kez daha sistemi kontrol edeyim dedim ve sipariş durumu "Sipariş Faturalanıyor" olarak güncellenmiş.

Sipariş herhalde kargo arabasını bekliyor şuan da.

1687511639990.png

Böyle güncellenmiş sipariş durumu.

@Rias_Gremory bende biraz önce aradım, kontrol edelim dedi ve ettiğinde test aşamasında dedi. Sanırım yarın kargolayacaklarmış.

@Rias_Gremory bende biraz önce aradım, kontrol edelim dedi ve ettiğinde test aşamasında dedi. Sanırım yarın kargolayacaklarmış.

Hayırlı olsun hocam. Bende şimdi arayıp ne zaman verecekler diye bilgi alacağım. Bir kaç saattir "fatura hazırlanıyor" kısmında kaldı.

Kargoya verildi sistem pazartesi geleceğini yazmış Yurtiçi Kargo.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam. Bende şimdi arayıp ne zaman verecekler diye bilgi alacağım. Birkaç saattir "fatura hazırlanıyor" kısmında kaldı.

Kargoya verildi sistem pazartesi geleceğini yazmış Yurtiçi Kargo.

Ben bekliyorum hala :D sözde bu akşam kargoya vereceklerdi sanırım bayram sonrasına kalacak gibi hissettim.

Ben müşteri hizmetiyle konuştuktan sonra sipariş hazırlandı ve faturası kesildi. Umarım en kısa zamanda gelir sistemlerimiz.

Bende konuştum 4 saat ardından Fatura Hazırlanıyor aşamasına girdi ve hala o aşamada duruyor. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı