İtopya'dan alınan sistem gelmiyor

2019'da sistem topladım İtopya'dan. RX5700 ekran kartı bozuk çıkmıştı. 10-15 gün uğraşmıştık. Fabrika çıkışlı bozuk ürünü tamir edip tekrar satıyorlar sanırım.

Klasik İtopya maalesef. Sorun çıktığında kabullenmiyorlar bir de.

Yine İtopya ve yine şikayet, indirimli bir sistem bile olsa alınmaz demek ki, hiç riske gerek yok az daha para vermek gerek daha iyi yerden parça parça toplanabilir.

Benim sistemim de hâlâ kargoda olarak gözüküyor 😀

Eki Görüntüle 1348678

Aga kanunen 3 ila 5 gün süresi var ben savcılığa başvuru yapacağım.
9000 TL ödemişim ve ürünüm ortada yok hırsız dolandırıcı bunları görün ben süreci size de atacağım pazartesi elime ulaşmasın elimden gelen her şeyi yapacağım.

Aga kanunen 3 ila 5 gün süresi var ben savcılığa başvuru yapacağım.
9000 TL ödemişim ve ürünüm ortada yok hırsız dolandırıcı bunları görün ben süreci size de atacağım pazartesi elime ulaşmasın elimden gelen her şeyi yapacağım.

Hocam bu arada sistem elimde sadece kaç aydır sistemde kargoda olarak gözüküyor

Ben 2018 yılında Vatanda sistem toplamıştım. Montajı yaptılar. Güvenemedim gidip kasayı aldım poşete koydum kendim eve getirdim. İnternetten alışveriş ve araya kargo girmesi böyle sorunlara yol açabiliyor. Bazı şeyleri internetten alsam da halen böyle pahalı şeylerde biraz fazla para versem bile sorunsuz olmasını isterim.

Ben 2018 yılında vatan da sistem toplamıştım. Montajı yaptılar. Güvenemedim gidip kasayı aldım poşete koydum kendim eve getirdim. İnternetten alışveriş ve araya kargo girmesi böyle sorunlara yol açabiliyor. Bazı şeyleri internetten alsam da halen böyle pahalı şeylerde biraz fazla para versem bile sorunsuz olmasını isterim.

Orası öyle dostum ama kampanyalı ürün olduğu için 100 stoklu öyle bir şey yaptım bir de araba olmadığı için benim oturduğum yerden onların mağazasına gitmem bir uçtan bir uca geçmek gibi.
Kardeşim adamlar kargoyu dakika sın da getirecek değiller ya?
İtopya zaten yavaş getiriyor beklemek lazım.
Dava vs. hikaye.

La biraderim 12 gün olsu 12 gün Amazon nasıl 1 günde getiriyor ve yurt dışından 5 günde geliyor buraya kargo dağ başında değiliz istanbuldayız.

Geri
Yukarı