İtopya'dan bilgisayar alırken taksitlendirme

Labirent053

Picopat
Daha fazla  
İtopya'dan bilgisayar almayı düşünüyorum ama taksitlendirme kısmında peşin gösteriyor. Kartın limiti var 40bin TL'ye kadar ve ayrıca bilgisayar taksitlendirme kisminda Bankkart için 9+3 taksit yazıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-26-07-29-57-529_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-26-07-29-57-529_com.android.chrome.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_20231026_073111.jpg
    IMG_20231026_073111.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan bilgisayar almayı düşünüyorum ama taksitlendirme kısmında peşin gösteriyor. Kartın limiti var 40bin TL'ye kadar ve ayrıca bilgisayar taksitlendirme kisminda Bankkart için 9+3 taksit yazıyor.
Banka tarafından diyor. Site de peşin çekip bankada mı oluyor taksit acaba? Bunu İtopya'nın müşteri hizmetlerinde konuşabilirsiniz.

Siz taksiti İtopya'ya ödemeyeceksinizki bankaya ödeyeceksiniz İtopya parayı peşin çekiyor siz bankaya o parayı taksitle ödüyorsunuz.

Bankaya taksit yaptırılacak kısım + kısmı. Yani 9 taksit yaptırıyorsunuz İtopya üzerinden sonrasında banka +3 taksit ekleyip 12 taksit yapıyor. İtopya sisteminde bir sorun var muhtemelen. Aramanızı ya da daha sonra denemenizi öneririm.

Taksit seçeneklerinin o sayfada çıkması gerekiyordu. Daha sonra tekrar deneyin.

Banka tarafından diyor. Site de peşin çekip bankada mı oluyor taksit acaba? Bunu İtopya'nın müşteri hizmetlerinde konuşabilirsiniz.
Hocam öyle bir olay var ise aşırı saçma

Taksit seçeneklerinin o sayfada çıkması gerekiyordu. Daha sonra tekrar deneyin.
Gene aynı değişen bişi yok

Siz taksiti İtopya'ya ödemeyeceksinizki bankaya ödeyeceksiniz İtopya parayı peşin çekiyor siz bankaya o parayı taksitle ödüyorsunuz.
Hocam kaç taksit odiyecegimi nasıl seçiyorum bankayı aradım banka diyorki site belirliyor siteyi açıyorum peşin diyor ortada kaldım

Yeni konular

Geri
Yukarı