İtopya'dan hazır sistem alınır mı?

emrdaboi

Hectopat
Arkadaşlar haftaya yeni bir PC alacağım. Bunu İtopya’dan tedarik etmek istiyorum. Daha önce alanınız var mı? Kasanın kablolaması özenli mi? Kaç gün içinde geliyor? Geldiğinde işletim sistemi vs. kurulu oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son karar elbette senin ama ben acikcasi guvenmiyorum cunku bir aralar urunler cok ucuzdu 1 sene civariydi sanirim butcem 6000 tl ydi ve 1080 heryerde daha pahaliyken (+2500 tl yada 2800 , modeline gore degisiyor) ayni tur ekran karti itopya da 2000 tl ydi . hal boyle olunca insan ister istemez kuskulaniyor . Ben ne kadar ucuz olsada guvenmedim ve baska bir yerden 1080 temin ettim

Almadım ama güvenilir olduğuna inanıyorum. İstanbul'daysan direkt mağazaya da gidebilirsin. Bu ara İtopya diğerlerine göre daha pahalı. Emin misin iyice baktın mı?
Sistemi de deneme sürümü oluyor sanırım eğer sistem de almazsan.

Arkadaşlar haftaya yeni bir PC alacağım. Bunu İtopya’dan tedarik etmek istiyorum. Daha önce alanınız var mı? Kasanın kablolaması özenli mi? Kaç gün içinde geliyor? Geldiğinde işletim sistemi vs. kurulu oluyor mu?

İtopya güvenilir bir site alışveriş konusunda, fakat son zamanlarda gelen kargolarda kasa dışında çatlak, kasa ayaklarının kırık çıkması gibi konular görüyorum. Şikayetçi olan arkadaşlar da servisi çok beklemekten şikayetçiler. Bende macun alışverişi yaptım, stoklarında olmayan mal sitelerinde gözüküyordu. Arayıp sormasam kimsenin haberi yok, yani sipariş ve servis konusunda çok geç cevap veren bir firma sanırım. İşletim sistemi kurulu olmuyor bildiğim kadarıyla ama kablolama konusunda özenliler.

İtopya güvenilirdir, kasa kablolaması iyi yapılıyor. Sistem geldikten sonra siz Ekran Kartını monte ediyorsunuz bilerek öyle yapmışlar zarar görmesin diye. İşletim sistemi var orda yazıyor yüklü mü diye alıçağınız sistemde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı