İtopya'dan hazır sistem önerisi

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selam, İtopya'dan PC toplayacağım ve Ankara'da yaşıyorum. Ve yeni açılan söğütözü mağazasından alacağım. Ama merak ettiğim bir şey var aynı gün PC'yi hazırlayıp veriyorlar mı yoksa 1-2 gün sonra tekrar gelip alıyor muyuz? Mağazaya gidip alanlar bilgilendirirse çok iyi olur.

Kendi bilgisayarımı da Söğütözü mağazasından almıştım. Gün içinde montajlayıp teslim edilmişti aldığımda.

Varsa bunu alabilirsin.
R5 ve RX serisi kasaları daha çok beğeniyorum. Birde mağazaya gidince hemen hazırlayıp veriyorlar mı sistemi?

Kendi bilgisayarımı da Söğütözü mağazasından almıştım. Gün içinde montajlayıp teslim edilmişti aldığımda.
Mağaza da beklediniz mi yoksa sizi arayıp çağırdılar mı?

R5 ve RX serisi kasaları daha çok beğeniyorum. Birde mağazaya gidince hemen hazırlayıp veriyorlar mı sistemi?

Mağaza da beklediniz mi yoksa sizi arayıp çağırdılar mı?
Hazır sistem mağaza da mevcutsa direkt satıp verirler. Pek F/P hazır sistem yok Itopya'da, bu sistemi bulursan kaçırma derim 3060'a denk A750 var.

Hazır sistem mağaza da mevcutsa direkt satıp verirler. Pek F/P hazır sistem yok Itopya'da, bu sistemi bulursan kaçırma derim 3060'a denk A750 var.
Peki Ankara içinde mağazaya gidip alacağım bir sistem önerir misiniz. Önümüzdeki 10 gün içerisinde alma ihtimalim var.

Peki Ankara içinde mağazaya gidip alacağım bir sistem önerir misiniz. Önümüzdeki 10 gün içerisinde alma ihtimalim var.
Yukarıda ki sistemi öneririm, onun dışında fiyatını hak eden pek bir sistem gözükmüyor Web sitesinde. Arayıp bilgi verin, alabileceğiniz bir mağaza da satışı var mı diye.

Geri
Yukarı