Itopya'dan Kart İle PC Alımında İşleminiz Tamamlanamadı Hatası

kataismylove

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'dan 3 bin TL'lik bir PC alıyorum ama ödeme işleminiz tamamlanamadı diyor. Sürekli aynı hatalyı veriyor. Kartım internet alışverişine açık önceden çok alışveriş yaptım. Sizce neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanal kart limiti vardır arkadaşların dediği gibi mobil uygulamasında ayarlarda mevcut olmalı ya da müşteri hizmetlerinden belirleyebilirsiniz.

hocam bunu nasıl çözdünüz ? bende de bu hata çıktı:
(96)system arizasi
bankayı aradım müşteri temsilcisi paranın transfer sürecinde hata verdiğini söyledi, beklerseniz düzelir dedi 2 saat oldu düzelmedi :)) şu teknolojiyi beğeniyorum ama sevmiyorum her sıkıntı bana denk geliyor😬😬🔫
hocam bunu nasıl çözdünüz ? bende de bu hata çıktı:
(96)system arizasi
bankayı aradım müşteri temsilcisi paranın transfer sürecinde hata verdiğini söyledi, beklerseniz düzelir dedi 2 saat oldu düzelmedi :)) şu teknolojiyi beğeniyorum ama sevmiyorum her sıkıntı bana denk geliyor😬😬🔫
😏bankanın salak müşteri temsilcisine söylediğim halde, [ günlük (internetten) alışveriş limitini ] aştığı için hata veriyormuş, araştırdığım hiçbir yerde çözümü bulamadım 3-4 kez bankayı aradım sorunu ancak çözebildiler.. ilgili ayarı kendi uygulamalarında da göremiyorsunuz, fakat uygulamasından telefon iletişimi kurduğunuzda sadece isminizi söyleyerek güncelleyebiliyorsunuz :) umarım yardımcı olmuşumdur. Kolay gelsin😊

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı