İtopya'dan Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

peki..

aralarında fiyat farkı var ama aşırı değil. hangisi sizce?

12500h işlemci iyi, ancak diğerinin de ekranı panel kalitesini bilmiyorum ama 2k.

Laptop konusuna masaüstü daha performanslı diye zirlayan birine haklı emojiler. Nereye 10 FPS alıyor 3050 güncel oyunlari medde rahatça oynatabilecek bir güçte şu an. Herkes sabah aksam evinde yatip göbek büyütmüyor olabilir, veyahut işi okulu için alıyor olabilir, taşımayacaksa zaten masaüstü daha mantıklı.

Laptop konusuna masaüstü daha performanslı diye zirlayan birine haklı emojiler. Nereye 10 FPS alıyor 3050 güncel oyunlari medde rahatça oynatabilecek bir güçte şu an. Herkes sabah aksam evinde yatip göbek büyütmüyor olabilir, veyahut işi okulu için alıyor olabilir, taşımayacaksa zaten masaüstü daha mantıklı.
3050 güncel oyunları rahat oynatır diyen birine ne anlatabilirim ki zaten?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gözü olan birinin görebilmesi için çok da güncel olmamasına rağmen iyi grafikleri olan bir oyunun test videosunu bırakıyorum. Üstelik grafikler orta kalitede. Çok üst düzey kart tebrikler engin bilgilerin için @Artoria Pendragon .

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef klasik laptop sorunsalı. Sırf bu sebeple laptop alınmaz. Bu bütçeye performans canavarı PC toplanır. Alıyorsanız da Online oyun oynayıp çok zorlamayacak hikaye oyunları oynayacak şekilde düşünüp alın.

Laptop alan kişiler mobilite için alıyor zaten, böyle bir ihtiyacım olmasa ben bilmiyorum kasa toplamayı.

3050 de fiyatına göre gayet iyi bir kart, gömmeye gerek yok, size masaüstünüz ile iyi oyunlar. Ben istediğim her yerde oyun keyfimi ve çalışmalarımı sürdüreceğim. Siz bir odada çıkmadan sabah kadar oynayın.

Geri
Yukarı