İtopya'dan PC alınır mı?

@mertbaskan çoğunlukla çıkma parça takıyorlar bunlar ya fark ediliyor ya da edilmiyor sürekli bir döngü içerisinde oluyor bu parçalar 3 -4 haftaları aşan kargo teslim süreleri ki bunlar tek bir RAM için beklenilmiş süre ha dersen ben beklerim kardeşim çıkma iade parçalarla sistemim bana gelsin tercih edebilirsin ancak gerek parça seçimi gerek fiyat olarak kötü bir tercih sistemin nereden alırsan al kapalı kutu olarak al kendin topla ya da bir bilgisayarcıya topla bu çıkma muhabbeti birçok sitede mevcut.

Bende kendim görmek istiyorum ama Ankara'da yaşıyorum. Vatan var etrafımda İtopya yok. Diğer markalarda aynı. Sıkıştım kaldım şu an resmen QP bilişimde de stok yok.

@mertbaskan dostum önce biraz araştırma yap öneriler üzerinden gitme ne istiyorsun sana istediğini ne verebilir önce onları tespit çok alakasız parçaları büyük fiyatlara toplarsın zamanla seni üzer bu sistem önce iyi bir araştır derim.

@mertbaskan dostum önce biraz araştırma yap öneriler üzerinden gitme ne istiyorsun sana istediğini ne verebilir önce onları tespit çok alakasız parçaları büyük fiyatlara toplarsın zamanla seni üzer bu sistem önce iyi bir araştır derim.

Rica etsem bana yardım edebilir misin? İşlemcim i5 10400F istiyorum. Anakart MSI olsun. Ekran kartı MSI 1660S Gaming X olsun. Güç kaynağı Corsair 650W olsun. 2x8 GB 2666MHz RAM olsun. Alacağım parçalar bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı