İtopya'dan PC toplama

z1ronS

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba arkadaşlar, ben İtopya'dan PC toplamak istiyorum ama stok da olamama gibi durumları varmış ve sıkıntı çıkarıyormuş. Ben kulaklık, monitör, mouse, mousepad, klavye dahil full İtopya'nın PC toplama sitesinden topladım. 12 ay taksit yapmak istiyorum fakat sorun çıkmasından korkuyorum.

Sistemim: Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası | ITOPYA
(Sağ tarafta listeyi yazdıra basarak detaylı görebilirsiniz :D)

12 ay taksit yapacağım fakat önceden PC toplayan arkadaşlar olduysa yazabilir mi bir sıkıntı çıkma durumu falan olabilir mi? Müşteri hizmetleri ise kötüymüş sanırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
22.11.2019 Cumartesi itopya üzerinden 2500 TL'lik pc topladım. Ben de merakla bekliyorum. Kargolama uzun sürer diye birkaç yorum okumuştum. Umarım yanıltırlar.

Müşteri hizmetleri kısmını tam bilmiyorum ama kargo gelmeme ya da herhangi bir sorunda çözmeme şansları yok.
Hmm ben monitör,kulaklık,mouse,mousepad + kasa topladım 12 ay taksitle istetcem inşallah sıkıntı çıkmaz ya 1 aya kdr istetcem
22.11.2019 Cumartesi itopya üzerinden 2500 TL'lik pc topladım. Ben de merakla bekliyorum. Kargolama uzun sürer diye birkaç yorum okumuştum. Umarım yanıltırlar.
Kargo gelirse beni bilgilendirirmisin

@Mert Öztürk 11 Kasım indirimlerinde stokta olmayan ürünü satıp, sonrasında stokta yok parayı iade edebiliriz veyahut başka model önerebiliriz diye geri dönüş yapan bir firma için "herhangi bir sorunda çözmeme şansları yok." gibi bir cümle fazla iddalı :) ...

Yinede tekrar tekrar söylüyorum müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin. Buradan alacağın yardımdan daha sağlıklı olur kesinlikle...

@Mert Öztürk 11 Kasım indirimlerinde stokta olmayan ürünü satıp, sonrasında stokta yok parayı iade edebiliriz veyahut başka model önerebiliriz diye geri dönüş yapan bir firma için "herhangi bir sorunda çözmeme şansları yok." gibi bir cümle fazla iddalı :) ...

Yinede tekrar tekrar söylüyorum müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsin. Buradan alacağın yardımdan daha sağlıklı olur kesinlikle...
Almadan önce stock durumlarını ögrenmek için müşteri hizmetlerini ariycam zatn de sıkıntı çıkmasın kargo elime gelsin yeterki

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı