İtopya'dan sipariş edilen sisteme ekleme yapılabilir mi?

RizAirz

Decapat
Arkadaşlar yaklaşık 12 saat önce İtopya'dan bilgisayar sipariş ettim fakat heyecandan sisteme ekstra parça eklemeyi unuttum. Siparişim daha hazırlanmadan aldığım sisteme ekleme yaptırtabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 12 saat önce İtopya'dan bilgisayar sipariş ettim fakat heyecandan sisteme ekstra parça eklemeyi unuttum. Siparişim daha hazırlanmadan aldığım sisteme ekleme yaptırtabilir miyim?
Sanmıyorum, ödeme aşamasından geçmiş çünkü. Siparişi iptal edip yenisini verebilirsiniz diye düşünüyorun.

Daha önce bu durumu yaşayanlar olmuştu, ödeme alındığı için yapamıyorsunuz, iade etmenizi istiyorlar ondan sonra tekrar sipariş vermenizi. Ekleyeceğiniz ekstra parça neydi ? Belki daha uygun şekilde halledilr.

Daha önce bu durumu yaşayanlar olmuştu, ödeme alındığı için yapamıyorsunuz, iade etmenizi istiyorlar ondan sonra tekrar sipariş vermenizi. Ekleyeceğiniz ekstra parça neydi ? Belki daha uygun şekilde halledilr.
Bu sistemi sipariş ettim fakat ssd ekleyip, ekran kartını 12gb yapmayı unuttum heyecandan ve sipariş ettim. iptal süreci 10 güne kadar sürdüğü için onu beklemek istemiyorum.

Bu sistemi sipariş ettim fakat SSD ekleyip, ekran kartını 12 GB yapmayı unuttum heyecandan ve sipariş ettim. İptal süreci 10 güne kadar sürdüğü için onu beklemek istemiyorum.

Bence iptal edip 12 GB modelini seçin.

Bu sistemi sipariş ettim fakat ssd ekleyip, ekran kartını 12gb yapmayı unuttum heyecandan ve sipariş ettim. iptal süreci 10 güne kadar sürdüğü için onu beklemek istemiyorum.
Bana kalırsa sizin için daha iyi olmuş, ekran kartını 12 gb yapıp ssd eklediğinizde 20 bine yakın fiyat çıkıyor, biraz ekleme ile 4060 sistem alabiliyorken 3060 almamanız gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca Psu çöp.

Örnek olarak

Daha iyi işlemci ve ekran kartı. Daha iyi kasa ve psu.

Bana kalırsa sizin için daha iyi olmuş, ekran kartını 12 GB yapıp SSD eklediğinizde 20 bine yakın fiyat çıkıyor, biraz ekleme ile 4060 sistem alabiliyorken 3060 almamanız gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca PSU çöp.

Örnek olarak.

Daha iyi işlemci ve ekran kartı. Daha iyi kasa ve PSU.

Alternatif bu modelde alinabilir.

Alternatif bu modelde alinabilir.
Ben çok detaylı bakmadım ilk gördüğümü attım alternatifleri illaki vardır,fakat attığınız modelde de psu çöp hocam.

Geri
Yukarı