İtopya'dan sistem alınır mı?

Beyler bir 5klık sistem alacağım ancak 10/7 veya 6 şikayetci sorunlu veyahut değişik diye. Ekran kartı 0 veya 100 olma durumu gibi gibi vs. bu arada mağazaya gidip topladığım sistemi söyleyeceğim, ve alacağım.

Mağazadan almalısın.
İndrimde yapıyorlar.
5 Değil de 4000 olur daha iyi sistem alırsın.

Aynı güvenirlik seviyesinde daha ucuz siteler var.Ben İtopya'nın eski İtopya olduğunu düşünmüyorum.Eskiden F/P sistemler için çok uygun bir siteydi ancak şuan sattıkları ürünlerin fiyatları Vatan,MediaMarkt gibi satıcılar ile yarışır durumda.

Aynı güvenirlik seviyesinde daha ucuz siteler var.Ben İtopya'nın eski İtopya olduğunu düşünmüyorum.Eskiden F/P sistemler için çok uygun bir siteydi ancak şuan sattıkları ürünlerin fiyatları Vatan,MediaMarkt gibi satıcılar ile yarışır durumda.
İ7 9700kf internette 3200
İtopta 2946
Eminmisin ?

İ7 9700kf internette 3200
İtopta 2946
Eminmisin ?

Eğer tek bir üründen örnek verecek olursak;

-2100 TL

-Burada seçilen aynı ekran kartı ise 1848 TL.

İki sitede de en ucuz rx 5500XT bu ikisi.

Eğer tek bir üründen örnek verecek olursak;

-2100 TL.

-Burada seçilen aynı ekran kartı ise 1848 TL.

İki sitede de en ucuz RX 5500XT bu ikisi.

Banane AMD'den.
Beni Intel ilgilendirir Intel gel sen.

Re
Alınabilir. Fakat sisteme göre değerlendirme yapmamız lazım. İtopya'da ki sistemler internetten ayrı ayrı toplanarak bariz bir farkla daha ucuza geldiği olabiliyor. 5Klık beğendiğiniz sistemin linkini atın değerlendirelim.
Resim var
Hangi sistemi alacaksınız?

Sistem o7 Teknoqueen gibi duruyor. Berbat bir sistem o sistemse sakın almayın.
Yok sistem bu
Hangi sistemi alacaksınız?

Sistem Teknoqueen gibi duruyor. Berbat bir sistem o sistemse sakın almayın.
Screenshot_1.png
7
Yok sistem bu
Alınır ama ne zaman geleceği meçhul.
Mağazaya gidip alıcam
Ben aldım gayette memnunum fakat şu an toplama ve sürücü desteği sunmuyorlar. Toplamayı bilmiyorsan pek yanaşmanı tavsiye etmem.
Mağazadan alıcam ama.
Ben sadece arkadaş için işlemci aldım onu bile 4 gün sonra kargoya verdiler, 8 gün sonra elime ulaştı
Hazır sistemlerde süreç daha da uzun sürebilir. Montaj falan derken 15 güne kadar çıkabilir.
Mağazadan gidip alıcam
Mağazadan almalısın.
İndrimde yapıyorlar.

Gerçekten yapıyorlar mı?
Hmm mağazadan alma zorunluluğum var oyüzden yapacak bişey yok
Mağazadan almalısın.
İndrimde yapıyorlar.
Hazır sistem değil toplama bi sorun olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı