İtopya'dan Taksitle Alışveriş Yapma

nefti

Kilopat
Makaleler
4
İtopya sitesinden taksitli olarak sistem alacağım. Ama aklıma takılan birkaç soru var. Ben sistemi bugün alsam taksiti her ayın 30'unda mı ödeyeceğim? Bir de taksit kredi kartımdan otomatik olarak mı düşecek, yoksa ben mi yatıracağım? Yardımcı olursanız sevinirim.

İtopya sitesinden taksitli olarak sistem alacağım. Ama aklıma takılan birkaç soru var. Ben sistemi bugün alsam taksiti her ayın 30'unda mı ödeyeceğim? Bir de taksit kredi kartımdan otomatik olarak mı düşecek, yoksa ben mi yatıracağım? Yardımcı olursanız sevinirim.
6000 TL'lik sistem topladın 6 Ay taksit yaptırdın varsayalım. Kartın hesap kesim tarihi de her ayın 18'i olsun. Kartından direk 6000 TL düşer her ayın 18'inde Yatırman gereken taksit tutarı kadar yatırman gerekiyor. 6 ay taksit yaptırdığını varsaydığımızdan her ayın 18'inde 1000 TL yatırman gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı