İtopya'dan VOK-ULTRA sistem satın alabilen var mı?

Herkese merhaba, saat 20:00'da vok-Ultra adlı RTX 3060 hazır sistem satışa sunuldu ve site anında kilitlendi. Uzun süre almaya çalıştım, sepete ekledim, kart bilgilerini yazdım fakat kart bilgilerini eksik girdiniz diye hata verdi halbuki doğru girmiştim. Şimdi stok tükendi ve site normalde döndü. Merak ettiğim bu kasadan satın alabilen var mı gerçekten yoksa bu bir reklam mıydı?

Alanlara hayırlı olsun. Ekran kartı fiyatına RTX 3060'lı sistem aldılar.

Sürekli birkaç sekmeden ve telefondan yenilerken tam bırakmak üzereyken sepete eklendi ve aldım, tahminimce 21.00 gibi açtılar sistemi, psu ve kasa ve anakart dandik, uzun zamandır laptop arayışı içindeydim umarım masaüstü pişman etmez, yıllar sonra ilk masaüstüm olacak.

Alan illaki vardır ama bir elin parmağını geçer mi bilmiyorum... Stok adedi de yazmıyordu sitede. Bence biraz aldatmacalı bir fırsat yarattılar, çok fazla reklam kokuyor gibi geldi.
Sürekli birkaç sekmeden ve telefondan yenilerken tam bırakmak üzereyken sepete eklendi ve aldım, tahminimce 21.00 gibi açtılar sistemi, psu ve kasa ve anakart dandik, uzun zamandır laptop arayışı içindeydim umarım masaüstü pişman etmez, yıllar sonra ilk masaüstüm olacak.
alan ilk ve tek kişisin sanırım hayırlı olsun :D

Alan illaki vardır ama bir elin parmağını geçer mi bilmiyorum... Stok adedi de yazmıyordu sitede. Bence biraz aldatmacalı bir fırsat yarattılar, çok fazla reklam kokuyor gibi geldi.

alan ilk ve tek kişisin sanırım hayırlı olsun :D
Başka forumlarda da alan birçok kişi gördüm, umarım gerçek kullanıcılar almıştır, ayrıca zaten ekran kartı de işlemci dışı diğer parçalar uyduruk :) ekran kartı normal fiyatına alınmış gibi oldu

sürekli denerken sepete atmama vs. sorunu vardı. Tam sepete geldim kart bilgilerini girdim. Telefona kod geldi onu girdim. Aldım oh be derken ödeme tamamlanamadı yazdı. Hayret dedim bi baktım sepette 2 ürün olmuş. Belirlediğim sanal kart limiti yetmediği için alamadım 😟

Geri
Yukarı