İtopya'nın işlemci stokları kaç günde yenilenir

tonnnn

Hectopat
İtopya'dan hazır sistem aldım alırken özellikle dikkat ettim tüm parçalar stoktaydı ve sistemi aldım fakat birkaç gün sonra işlemci stoğunun bittiğini gördüm 1.sizce stok ne zaman yenilenir?

bir de, sistemi sipariş edeli 4 gün oldu kaç günde kargolanır?

"Çağrı Merkezimize hafta içi her gün sabah saat 9:00 ila akşam saat 18:00 arası 0850 259 26 96 numarasından ulaşabilirsiniz. "Müşteri Hizmetleri" servisimiz hafta içi, sabah saat 09:00 ila akşam saat 18:00 arasında info@itopya.com adresine gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. "

mağazaya ulaşmak çok zor terübe etmiş biri vardır diye sormuştum epostana bakmıyorlar telefondanda 1saat bekliyorsun birazda bizim üşengeçliğimiz var

Açıkçası internet alışverişlerine oldum olası güvenmedim. Bu yüzden her zaman bilgisayar parçası alışverişlerimde hep canlı birileriyle doğrudan muhattap olup aracıyla işlerimi hallediyorum. Parçalarımı bizzat gidip taktırıp alıyorum. En azından bir sıkıntı olduğunda yüzyüze görüşüyorum. Umarım kargon çabuk gelir.

En geç ne zaman sevk edileceği yazıyor siparişinizde. Siparişi ve parasını alıp kafalarına göre ürün temin edilsin diye müşteri bekletilmez. Elektrik otomasyon firmasında çalışıyorum bazı ürünlerin temini 4-6 hafta olur bazısı 8-10 hafta vs vs, bu durum talep eden müşteriye bildirilir, müşteriden siparişimdir onayı alınırsa ürün temin edilir ve müşteri bu süreyi bekler, ürün gelince faturası gelir müşteriye ulaştırılır. Ben parasını alayım, müşteriyi bağlayım gerisine bakarız zihniyetiyle iş yapılmaz yapılamaz.
Elbetteki bizim sektör bu sektörden farklı ama müşteri her yerde müşteri para her yerde para. Elbetteki önce parayı alacaklar ama ellerindeki olan ürün için alacaklar.
Stokta olmayan ürünü seçebilmiş hatta parasını ödeyebilmiş olmanız ilginç. Eğer durum bu değilde siz alışverişi tamamladıktan sonra size rezerve edilmesi gereken ürün satıldıysa bu da ayrı bir ayıp zaten.
Aldığınız sistemden daha iyi bir sistemi yada daha uygun fiyata toplayabileceğinize inanıyorsanız en kötü iptal eder kursaklarında bırakırsınız.

En geç ne zaman sevk edileceği yazıyor siparişinizde. Siparişi ve parasını alıp kafalarına göre ürün temin edilsin diye müşteri bekletilmez. Elektrik otomasyon firmasında çalışıyorum bazı ürünlerin temini 4-6 hafta olur bazısı 8-10 hafta vs vs, bu durum talep eden müşteriye bildirilir, müşteriden siparişimdir onayı alınırsa ürün temin edilir ve müşteri bu süreyi bekler, ürün gelince faturası gelir müşteriye ulaştırılır. Ben parasını alayım, müşteriyi bağlayım gerisine bakarız zihniyetiyle iş yapılmaz yapılamaz.
Elbetteki bizim sektör bu sektörden farklı ama müşteri her yerde müşteri para her yerde para. Elbetteki önce parayı alacaklar ama ellerindeki olan ürün için alacaklar.
Stokta olmayan ürünü seçebilmiş hatta parasını ödeyebilmiş olmanız ilginç. Eğer durum bu değilde siz alışverişi tamamladıktan sonra size rezerve edilmesi gereken ürün satıldıysa bu da ayrı bir ayıp zaten.
Aldığınız sistemden daha iyi bir sistemi yada daha uygun fiyata toplayabileceğinize inanıyorsanız en kötü iptal eder kursaklarında bırakırsınız.
ben alırken stokta vardı her parçaya teker teker bakmıştım iptalede pek yanaşmıyorum çünkü iptal edip parasını alamayanlar var en iyisi temin süresini beklemek olucaktır

İptal edip parasını alamamak nasıl oluyormuş mafya mı bunlar, öyle bir dünya yok. Gerçi ellerindeki son ürün siz aldığınız için artık stok gözükmüyorda olabilir. Durum siz iletişime geçmeden çözüme ulaşmayacak gibi. Eğer sizi salladıklarını hissederseniz o zaman ben bu alışverişi iptal edip farklı bir firmadan bakınayım acelem var benim, ücret iadesini ne kadar sürede yapıyorsunuz şeklinde zarf atın.

işlemci stokta yok gözüküyordu fakat sistemi kargolamışlar demek ki stok sistemi her siparişte düşürülerek oluşturuluyor elde kalan la değil önerileriniz ve bilgilendirme için çok teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı