Voidu stokları ne zaman yenilenir?

Denerim ama benim dediğim ubisoft webouth SDK Chrome de açılan sekme attığım görsele dikkatli bakarsanız sizde orası açılmıyor mu?
Hayır, bende direkt yan sekme olarak kullanıcı adı şifre bölümü geliyor, orayı doldurduktan sonra tekrar geriye atıyor ve aynı sayfaya geldiğimde otomatik olarak kendisi otomatik bağlanıyor, oradan da ödeme yöntemini seçiyorum.

Hayır, bende direkt yan sekme olarak kullanıcı adı şifre bölümü geliyor, orayı doldurduktan sonra tekrar geriye atıyor ve aynı sayfaya geldiğimde otomatik olarak kendisi otomatik bağlanıyor, oradan da ödeme yöntemini seçiyorum.

Bende tarayıcıda Ubisoft hesabım kayıtlıydı ondan çıkış yaptım sizdeki gibi bende de küçük ekran geldi sonra kullanıcı adı şifre girdim sonra geriye attı aynı sayfaya geliyorum bende bağlanmıyor.

Tamam Opera'dan denedim oldu size çok teşekkür ederim sizi çok yordum.

Size son bir şey daha sormak istiyorum oyunu aldığımızda kod olarak mı veriyor yoksa aktifleştiriyor muyuz?

Bu arada sorun da tarayıcıdaymış.

Son düzenleme:
Bende tarayıcıda Ubisoft hesabım kayıtlıydı ondan çıkış yaptım sizdeki gibi bende de küçük ekran geldi sonra kullanıcı adı şifre girdim sonra geriye attı aynı sayfaya geliyorum bende bağlanmıyor.

Tamam Opera'dan denedim oldu size çok teşekkür ederim sizi çok yordum.

Size son bir şey daha sormak istiyorum oyunu aldığımızda kod olarak mı veriyor yoksa aktifleştiriyor muyuz?

Bu arada sorun da tarayıcıdaymış.
Direktmen Ubisoft hesabınıza geliyor ve dediğim gibi, yormadınız hocam burada hepimizin birbirine yardımcı olması, takıldığımız noktalarda el atmamız gerek.

Geri
Yukarı