İtopya'nın kargoya verdiği kulaklık görünmüyor

Slenders

Decipat
Daha fazla  
İtopya kulaklığım kargoya verilmiş ama görünmüyor bilgilendirme de yapılmadı. Arkadaşlar bugün kargoya verilmiş ama göremiyorum bilgilendirme de gelmemiş neden?

Bayram tatili oldu bitti yarından itibaren artık her şey düzene girmeye başlar.
30 haziran günü vermiştim zaten, siparişim neredeye basıyorum bolt kargoya atıyor sonrasın da, telefonumun son 7 hanesini istiyor giriyorum, yok diyor anlamadım numarayı da doğru giriyorum en kötü numara yanlış olsa gmailime düşer.

Kargoya verilmiştir ama kargo firması sisteme düşmemiştir. Muhtemelen 1 2 gün içinde görünür.
30 haziran günü verdim ya son 7 rakamını istiyor numaramın giriyorum yok diyor anlamadım

Sistemsel bir hata olabilir bayram tatili dolayısıyla hiç bir firma 3 Temmuzdan önce zaten kargoya veremez o yüzden kargoda bilgileri çıkmıyor pazartesi ürünün yola çıkar endişelenme

Sistemsel bir hata olabilir bayram tatili dolayısıyla hiç bir firma 3 Temmuzdan önce zaten kargoya veremez o yüzden kargoda bilgileri çıkmıyor pazartesi ürünün yola çıkar endişelenme
ben de öyle düşündüm fatura hazırlanıyor diyordu bir anda kargoya verildi muhtemelen sistemsel bir hata ya

ben de öyle düşündüm fatura hazırlanıyor diyordu bir anda kargoya verildi muhtemelen sistemsel bir hata ya
Aynen firmalar bayram ayarlaması olmadığı için sitede otomatik olarak kargoya verildi yazabiliyor ama çoğunda da uyarı yapmışlar zaten siparişleriniz 3 Temmuzdan itibaren sevkedilecektir diye. Yani takılma sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı