İtopya'nin sitesinde hazir satilan sistem mağazasından alınabilir mi?

halil2259

Femtopat
Daha fazla  
İtopya'dan bir bilgisayar almayi dusunuyorum fakat elimizde istedigimiz fiyatta kart limiti yok, ve almak istedigim bir hazir sistem. Ben bu sistemi magazasina gidip elden nakitle alabilir miyim?

İtopya'dan bir bilgisayar almayi dusunuyorum fakat elimizde istedigimiz fiyatta kart limiti yok, ve almak istedigim bir hazir sistem. Ben bu sistemi magazasina gidip elden nakitle alabilir miyim?
Elden taksit yapamazsın. Elden nakit olabilir sanırım.

Alabilirsiniz diye biliyorum. Zaten hazır olmasa bile o sistemden isterseniz aynı parçalarla toplayıp aynı fiyatla satarlar diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arayabilirsin. Gerçi açmıyorlar diyorlar ama.
Musteri hizmetleri icin aynisini duymustum fakat yarin hafta sonu oldugu icinde calismiyor ve ben pazartesi almaya gidecegim ;/
Birde sistem hazir ondan dolayi elden nakitle alabiliyormuyuz diye supheliyim internette satiliyor ama belki magazadan nakitle alamayabiliriz
Yarin musteri hizmetlerine ulasabilirsem buraya tekrar yazacagim sorumun cevabini hem benimle ayni durumda olan arkadaslar varsa onlarinda sorununu cozmus olurum yinede cevap veren herkese cok tesekkur ederim

Geri
Yukarı