iTunes ICloud'a yedekleme çalışmıyor bilgisayara yedekliyor

Muyan

Hectopat
Yer
Papa's Pizzeria
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba bugün iTunes üzerinden iPhone SE 2020 telefonumu önümüzdeki haftalarda satıp model yükselteceğimden yedeklemek istiyordum ve öyle de yaptım. İlk önce bilgisayarıma yedeği aldım ve daha sonra kendi "iCloud for Windows" uygulamasından 19,99₺'ye 200GB iCloud+ satın aldım ve tekrar ITunes'a döndüm. Sorunum şu: ICloud'a yedeklemeyi seçip alt kısımdan eşzamanla yapıp daha sonra "şimdi yedekle" tuşuna bastığımda kendi eş zamanlıyor 3 etap yüklüyor ve hızlıca bitiyor. Ancak tekrar baktığımda "iPhone'unuz hiç ICloud'a yedeklenmemiş" yazıyor. Bunu 3-4 defa yapmama rağmen hala sağda yazmaya devam ediyor ve ICloud'u hem telefondan hem iCloud for Windows hem de iCloud Web'den kontrol etmeme rağmen hiçbir şekilde verilerim, fotoğraflarım, rehberim yüklenmemiş ICloud'a. Telefonumdaki verileri (tüm fotoğraflar, rehber vs) nasıl ICloud'a yükleyeceğim yardımcı olur musunuz?

Normalde 70GB veri yükleyecekken sadece ICloud'da 2.5 GB'lık eski yüklediğim fotoğraf ve videolarım var (onları da elimle yükledim).

1643486281212.png

iTunes üzerinden yazan hata:

1643486231188.png

1643486248179.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı