iTunes yedekleme şifresi

Chemsy

Kilopat
Daha fazla  
Telefonumu takas + para ile değiştirdiğim için telefonumu bilgisayarıma yedekleyip daha sonra sıfırladım. Yeni aldığım telefona yedeğimi yüklemek istediğimde şifre istiyor. Fakat ben şifre girmedim, sadece telefonumu taktığımda ekran şifremi girmemi istedi. Ekran şifrem, iTunes şifrem ve diğer tüm şifrelerimi denediğimde hatalı parola seçeneği ile karşılaşıyorum. Araştırma yaptığımda Apple kendi sitesinde bu yedeğin şifresini girmeden yüklenemeyeceğini söylüyor. Daha önce bu şifreyi kıran veya farklı bir yol bilen biri var mı acaba? Şifre kırma programı satın alıp kırmam mümkün mü? Şimdiden teşekkürler.

Şifre kolay kolay kırılmaz yapan yerlerde az var. En kötü ikinci el telefon parası istiyor zaten yapan yerler. Telefonun eski sahibine sormayı denedin mi? iPhone bul açık büyük ihtimalle ve o şifre istiyor.

Şifre kolay kolay kırılmaz yapan yerlerde az var. En kötü ikinci el telefon parası istiyor zaten yapan yerler. Telefonun eski sahibine sormayı denedin mi? iPhone bul açık büyük ihtimalle ve o şifre istiyor.
İtunes’e eski telefonumu yedekledim. Zaten yedeklerken iphonemi bulu kapatarak yedekledim. O yedeklemeyi bilgisayarıma şifreli olarak kaydetmiş. Ben yedeklerken sadece ekran kilidi şifremi istedi. Onu şifreyi girdiğimde de parola hatası alıyorum. İnternetten birkaç video izledim, Appdata Backup dosyalarından klasörler buldum ama şifre kırıcı programlara pek güvenemedim. Durduk yere virüs bulaşmasın bilgisayarıma, daha önce yapan ve sonuç alan varsa deneyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı