Itunes mobil ödeme gerçekleşmiyor

furkan5134

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Bu soruyu bu sitede sormam ne kadar doğru bilmiyorum ama siz yine de beni affedin. Hattım Turkcell. İtunes’dan zil sesi indirmeye çalışıyorum mobil ödeme olarak. Fakat mobil hesabınızla ilgili bir fatura sorunu olabilir diye hata verip ödeme yapamıyorum. Eski iPhone 5S de aynı zil sesini alabilmiştim fakat XR geçince alamadım. Acaba itunes Vodafone ve Telekom'da mobil ödeme alırken Turkcell'de almıyor mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hattınız mobil ödemelere kapalı olabilir mi?
Teşekkür ederim peki nasıl açacağım hattımı mobil ödemeye? Kusura bakmayın pek anlamıyorum bu işlerden :) 2222’e MOBILODEME AC yazıp gönderdim fakat geri dönüş olarak böyle bir mesaj geldi. “Bu hizmetten sadece bireysel musterilerimiz yararlanabilmektedir. Kurumsal hattinizin mobil odemeye acilmasi icin sirket yetkiliniz ile iletisime gecmeniz gerekmektedir.”

Turkcell; 'Kurumsal hattınız mobil ödemeye kapalı ise şirket yetkiliniz ile iletişime geçmelisiniz.' dediği halde hala aynı mesajları atmanız da bi' değişik. Dediği gibi şirket yetkiliniz ile görüşmelisiniz müşteri hizmetlerinin bunu yapabileceğini sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı