Çözüldü ITunes müzik çalmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thosonofodin

Decapat
Adsız.png

Çözüm
Uygulamayı silip tekrar yüklesen düzelebilir, iTunes kurulumu çok hassas olan bir yazılım basit şeylerde saçma sapan hatalar verebiliyor.

2 kere silip tekrar yükledim şimdiye kadar.
Çözümünü buldum ama saçmaymış. Microsoft Store'dan indirdiğim müziği çalmadı nedense. Sonra Apple'ın sitesine girip Microsoft Store'a yönlendirmeyen başka indirme seçeneği bulmaya çalıştım. Bulup indirdim ve sorunum çözüldü.
iTunes tavsiye etmem. Resmen insanları aptal yerine koyuyor. İnanılmaz eski bir yapısı var ama en önemli sorunu neredeyse tüm rap müzıkler sansürlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
iTunes tavsiye etmem. Resmen insanları aptal yerine koyuyor. İnanılmaz eski bir yapısı var ama en önemli sorunu neredeyse tüm rap müzıkler sansürlü.
Sorun iTunes veya başka program karşılaştırması değil, ayrıca müzik sansürlemesi kapatabildiğin bir özellik

Hayır öyle bir şey yok sen explicit ayarını kapalı kullanıyorsundur.
Yaş kısıtlaması gibi birşey mi bu explicit dediğin şey ben kullanmıyorum ama apple music satin almayi düşündüğüm zaman baktım ezhel norm ender gibi sanatçıların neredeyse tüm parçaları yasaklıydı ve tıkladigimda ülkenizde yasaklanmış içerik diye uyarı veriyordu bende satın almadım tabiki böyle aptal birşeye

İnternetinden kaynaklı olabilir biraz daha açıklayıcı anlatırsan yardımcı olabiliriz
Önceden laptop kullanıyordum ve internet hızım 16mb idi o zaman sorunsuz müzik çalıyordu. Şimdi masaüstü bilgisayar kullanıyorum ve internet hızım 75mb ancak itunes'u microsoft store'dan indirmeme ve apple music aboneliğimin olmasına rağmen müzik başlamıyor
yeni gelen ses güncellemesi yüzünden seviyorum. ayrıca telefonum da iphone olduğu için ara yüzünü beğeniyorum. rap dinlemediğim için o sansür kısmına hiç denk gelmemiştim.

Uygulamayı silip tekrar yüklesen düzelebilir, iTunes kurulumu çok hassas olan bir yazılım basit şeylerde saçma sapan hatalar verebiliyor.

2 kere silip tekrar yükledim şimdiye kadar.
Çözümünü buldum ama saçmaymış. Microsoft Store'dan indirdiğim müziği çalmadı nedense. Sonra Apple'ın sitesine girip Microsoft Store'a yönlendirmeyen başka indirme seçeneği bulmaya çalıştım. Bulup indirdim ve sorunum çözüldü.

Çözüm
Aten TV de sansürden bıktık. Bir de bu internet uygulamalarında sansürleneceksek olmaz iyice sindiriliriz. O zaman bu firmalara para kazandırarakta sizde bu işe destek olmuş oluyorsunuz. Çok daha güzel muzik programları var sansürsüz ve daha yüksek ses kaliteli. Şimdi ben isim versem reklam yapıyor bu dersiniz, o yüzden isim vermiyorum şu an

Geri
Yukarı