iTunes'da Satın Alınanları geri yüklemek?

Alfa

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba!

Uzun zaman oldu forumun yolunu unutalı. Umuyorum hepiniz iyisinizdir.

Yakın zamanda iTunes denen mereti bende kurdum (iTunes for Windows) ve kartlarını satın aldıktan sonra güzel bir bağımlılıkla müzikleri satın almaya başladım.

Şimdi biz alıyoruz o indiriyor. Korsanada hayır diyoruz, buda güzel. Güzelde, gün oldu benim yetkilendirdiğim bilgisayarım uçtu gitti diyelim. (i) ile başlayan hiç bir cihazada sahip değilim. Peki ben satın aldıklarımı Windowsuma nasıl geri getireceğim?

iTunes sizlere bir yedekleme özelliği sunmuş. O yedeğinde gittiğini farzedelim. E ben Apple Kimliğim ile bir sürü para döküp parça satın aldım?

Apple bu konu ile ilgili bir sürü şey yazmış ama benim istediğim sonucu hala bana veremedi (yada ben cidden boşa okudum)

Mesela demiş ki iCloud üzerinden faydalanabilirsin. Ama araştırdığım kadarı ile iCloud için bir (i) cihaz veya Mac gerekiyor.

Bilgisi olan arkadaşlar için şimdiden teşekkürler.

İşliyor. Şuan elimde bulunan bilgisayar otomatik yetkilendirilimiş. Ancak benim hesabıma işlelen üstüne hesaptan logout yaptığım anda her alışverişim için makbuzu e-mailime yollayan Apple, nedense parçayı bilgisayarımda veya benim iTunes'umda bulunan "Satın Aldıklarım" listesinde bulamıyınca: "--ya bulamadık ama istersen indir--" demiyor.

Evet böyle bişey olursa bir öder 100 indiririz eyvallahda, hiç değilse bi limit koy. Ben neden iCloud için bir (i) cihaz satın alayım? Veya neden bulut hizmetin için aylık 40TL ödeyeyim? (bkz:iTunes Match)

Elektronik türde Trance müziklerini bulabildiğim tek yer burası (Diğer marketlerde satıyor ancak iTunes'a oranla pahalı ve ACC desteklemiyorlar).

İlgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Sabır ile bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekleyip araştırmaya devam edeceğim.

iTunes kullanici sozlesmesinde bunu zaten belirtiyor. Eger ki yetkilendirdiginiz cihaz'a uzun sure erisemicekseniz, cihazin yetkisini kaldirin diye belirtmisler. Yetkilendirmis oldugun cihazlari da silebiliyorsun ama 1 sene icerisinde sanirim sayili idi bu secenek. Trance parcalar icin heleki ACC icin en son kullanacagim program iTunes.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı