İyi bir teknoloji mağazası olarak hangisini önerirsiniz?

PC toplayacağım ve İtopya'yı düşünüyorum ama şikayet çok var. Ürünlerinde sorun çıkınca yardımcı olmamaları gibi güvenemedim, ne önerirsiniz hangi mağazadan toplatmalıyım?

Eğer internetten değil de gidip bizzat alacaksan İtopya bence gayet iyi. Şahsen ben öyle yaptım memnunum. Tabii ben parça parça aldım bunu da göz önünde bulundur.

GameGaraj'dan topladım memnunum. Oraya bir göz at derim.

Ama orası internet üzeri galiba ben kendim gidip toplatacağım.
Eğer internetten değil de gidip bizzat alacaksan İtopya bence gayet iyi. Şahsen ben öyle yaptım memnunum. Tabii ben parça parça aldım bunu da göz önünde bulundur.

Zaten hazır sistemlere güvenmiyorum parça parça almak en iyisi.
İtopya hem uygun hem de her türlü ürün bulunuyor ama çok şikayet var ondan emin olamıyorum Vatan'dan alacağım Vatan çok uçuk fiyatlı ve istediğim her şeyi Vatan da bulamıyorum.
Qp yu düşündüm ama bana çok uzak kalıyor yeri İtopya çok yakın.
Kendin toplamak yerine hazır sistemlere bakmanı tavsiye ederim.

GameGaraj
Sinerji
İncehesap
QP

Aklıma bunlar geldi, GameGaraj'da güzel fiyatlar oluyor.

Hazır sistemler hem pahalı hem de istediğin parçalar olmuyor içinde ben güvenmiyorum hazır olanlara kendim toplamam en iyisi

Ama orası internet üzeri galiba ben kendim gidip toplatacağım.

Zaten hazır sistemlere güvenmiyorum parça parça almak en iyisi.
İtopya hem uygun hem de her türlü ürün bulunuyor ama çok şikayet var ondan emin olamıyorum Vatan'dan alacağım Vatan çok uçuk fiyatlı ve istediğim her şeyi Vatan da bulamıyorum.
Qp yu düşündüm ama bana çok uzak kalıyor yeri İtopya çok yakın.

Bence zaten hazır sistem alma, tek tek toplaması inan bana o kadar zevkli ki :) . Şimdi sistemi satıp tekrardan toplayasım var sırf o güzel anlar için :D .

Bence zaten hazır sistem alma, tek tek toplaması inan bana o kadar zevkli ki :) . Şimdi sistemi satıp tekrardan toplayasım var sırf o güzel anlar için :D .

Hayatımda ilk defa toplayacağım ama 1 senedir bu işleri her gün araştıyorum anlamaya başladım galiba ara sıra birilerinden destekte alıyorum.☺️
İşlemci: i5 10400F
Anakrt: Gigabyte Z490 UD 4500MHz
RAM: Corsair 16 GB 2x8 Vengeance RGB Pro 3600MHz
Ekran kartı: Radeon RX 5500 XT
SSD: Samsung 250 GB EVO Plus
HDD: 1 TB Seagate Barracuda
Kasa: NZXT H510I
PSU: Cooler Master V4 Elite 600W 80+
Monitör: ViewSonic XG2405
Dolar düşsün düşünüyorum bu sistemi ekran kartını RX alma sebebim monitörün AMD Sync desteklemesi NVIDIA almak istiyordum ama onu alırsam Sync desteklemez ve kırılmalar olur.
Stok soğutucu ile idare edeceğim bir süre sonra sıvı soğutucu ya da hava soğutucu alacağım.
Zaten sistemi çok yormayacağım overclock vs de olabilecek bir sistem değil zaten o yüzden birsüre bana yeter gibi.

Son düzenleme:
Hazır sistemlerdeki bulduğunuz bazı parçalar gerçeklerinden daha ucuza satılıyor ve her parçaya ayrı ayrı taksit ödeyeceğinize bir hazır sisteme taksit ödemek daha mantıklı.

Hazır sistemlerdeki bulduğunuz bazı parçalar gerçeklerinden daha ucuza satılıyor ve her parçaya ayrı ayrı taksit ödeyeceğinize bir hazır sisteme taksit ödemek daha mantıklı.

Evet ama bunu her mağaza yapmıyor örnek veriyorum uyguna satıyorlar bazıları ama parçaları en kötüleri seçiyorlar ve aslında daha uygunken daha pahalıya gelebiliyor.
Anlamayan insanlarda iyi sanıp alıyor bunu teknoloji marketleri çok yapıyor o yüzden güvenemiyorum ve her yönden kendim toplamam çok daha avantajlıdır.
Hazır sistemlerde 1-2 tanede olsa istemediğin parçalar olur ve sonradan pişman olabiliyorsun pişman olmak istemiyorum.

Vatan
Sinerji
İncehesap
Teknobiyotik
İnventus
İtopya

Ben tüm sistemi bunlardan topladım ve hiç başım ağrımadı. Tavsiye ederim.

Vatan
Sinerji
İncehesap
Teknobiyotik
İnventus
İtopya

Ben tüm sistemi bunlardan topladım ve hiç başım ağrımadı. Tavsiye ederim.

Aslında kasayı ve içindekileri 1 tanesinden alsam daha iyi olur çünkü tüm parçaları oradan alırsan topluyor bazı yerler İtopya gibi.
Kasayı ve içindekileri İtopya'dan klavye mouse u MediaMarkt'tan monitörü de Vatan'dan almayı düşünüyorum.
Çünkü İtopya da monitörler stokta kalmayabiliyor

Geri
Yukarı