İyi geceler, nasılsınız?

Güzel geçiyor sağlığım ortalamaya yakın, teşekkürler. Ama izleyecek dizi bulamıyorum en son 3. kez Lucifer'ı bitirdim. Eğlenceli bir dizi lazım bana.

Bana da Prison Break ayarında dizi lazım ya. 6 kere bitirdim şakasız hala sarıyor.

Acayip güzel diziydi Prison Break. Bir ara 6.sezon gelecek diyorlardı ama hiçbir zaman gelmedi.

Ve gelmeyecek hocam. Ne kadar izlersem izleyeyim ilk sezonu hala ilk izleyişimde ki adrenalinle aynı.

The Last of Us gelecek 2025'te oda gelir belki 2025'te.
Bir yerde okudum.Wentworth Miller eşcinsel olduğu için hetero karakter oynamakta zorlandığı için proje iptal edilmiş.Bana çok mantıklı gelmedi ama sallama bilgi gibi.

Ve gelmeyecek hocam. Ne kadar izlersem izleyeyim ilk sezonu hala ilk izleyişimde ki adrenalinle aynı.
Film olarak çok olmasa da o atmosferi aldığım bir film önerebilirim.Escape Plan izlemiştim ama kaçıncı filmi olduğunu bilmiyorum.Filmde Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger oynuyordu.Dizi olarakda Chat Gpt "Oz" dizisini öneriyor.

Geceniz nasıl geçiyor? Sağlığınız nasıl?

Hızlıca yemek söyleyim derken kuponu aktif etmeyi unuttum ve sabahın köründe ders var. Yetmezmiş gibi ertesi gün art arda 2 sınav var. Yani hayat bir şekilde canımı sıkıyor :).

Yeni konular

Geri
Yukarı