İyi geceler!

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Hepinize iyi geceler, iyi uykular. Allah'a emanet olun. Sizden ricam her gece mutlu uyuyoruz bu gecede üzgün yatalım. Herkes başından geçen üzgün bir olayı anlatsın :( moderatörleri rahatsız ettiysem kusura bakmasınlar. Haklarını helal etsinler. Tekrardan iyi geceler.

Screenshot_20200928-010417_Instagram.jpg

Yatmadan önce biraz gülmek isterseniz sizi bu muhteşem video serisine beklerim. Reklam falan değil ha.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şehirler arası otobüs yolculuğu yaparken gece 3-4 civarı bir tuvalette durdu. Sonra bir adam aşağ indi ve çok garip bir yürüyüş tarzı vardı esrar almış gibi diyeyim. Sonra benim de tuvaletim geldi gittim adamla sonra otobüste sohbet etim. Abi bir şey mi var diye adamda cocuğunu gösterdi her şeyimi kaybettim dedi...

Çok büyük bir dert olmadığının farkındayım. Fakat yine de son zamanlarda beni üzen şeylerden birisi olduğu için paylaşmak istedim.

03.50'den sonrasını izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı