İyi grafiklere sahip FPS oyunu önerisi

Arkadaşlar hepinize merhaba. Öncelikle meramımı ifade etmek istiyorum. Çok oyunculu FPS oyunlarını seviyorum. Fakat oyunun akış hızı bazen can sıkıcı olabiliyor. Tam nasıl bir şey istediğimi bulamadım ve sizden yardımcı olmanızı rica edeceğim. Öncelikle CS bana göre çok yavaş kalıyor. Bf2042 yükledim. O da aşırı hızlı ve çoğu zaman insanı hayattan soğutan hayatsızlarla dolu ve haritaları büyük olduğu için düşmanı algılamaya çalışmak göz yorucu. CoD mobile ilk çıktığında akış hızı hoşuma gidiyordu ve oynardım. Şimdi bilgisayarım var. MW yükleyeyim desem harita tasarımları ve düşman belirginliği iyi ama o bf'den de hızlı akıyor. Bir ara milsim tarzı oyun oynayayım dedim fakat o da pek bana hitap etmiyor. Hasıl kelam dengeli bir hızda ilerleyen ve hayatsız olmak gerektirmeyen, oyuna giren herkesin mutlaka keyif alacağı çok oyunculu ve kaliteli grafikli dengeli bir FPS oyunu önermenizi rica ediyorum. (Aradığım en önemli özellik ise savaş ambiyansını ve ortam coşkusunu yaşatabilmesi. Oynarken gerçekten de bir cepheyi canla başla savunuyormuşum gibi hissetmek en büyük haz benim için. Mesela Bf5 ve Bf1 bunu çok iyi beceriyor. :) )
Squad ve Escape From Tarkov tavsiye ederim. Escape From Tarkov'da sıkıntılı tipler olduğu gibi, cana yakın kişilerle de çok karşılaşabilirsin. Bana göre EFT şuana kadar yapılmış en iyi Aksiyon MMO türün de oyun. Oyuna ilk başlangıçta hiç bir şey anlamaya bilirsin, normal. Haritaları öğrenmek için "Practice" modu ile ve Scav'ler de aktif olarak harita çıkışlarını, harita genel yapısını, loot alanları vs. çok iyi kavrarsın.

Warface.
Dishonered 1, 2, 3
Dying Light 1,2
Dead by Daylight.
BioShock 1, 2, 3. üncü en iyi grafikleri içeriyor.
Metro serisi.
Deadhtloop.
PUBG.
Red Dead Redemption 1,2 bir de Online sürümü.
Far Cry 3, 4, 5, 6 harika grafikleri vardır özellikle 5 ve 6
Wolfeistain 1,2
Dead Island 1,2
Half-Life 1 grafikleri kötü ama 2. oyunun grafikleri düzenlediği için iyi.
Bu yazdığım neredeyse bütün oyunlar FPS, aksiyon hikaye oyunları aralarında arkadaşlarınla Online oynayabileceklerin de var bu oyunların her birini bir dene Online değil diye oynamamazlık yapma.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Öncelikle meramımı ifade etmek istiyorum. Çok oyunculu FPS oyunlarını seviyorum. Fakat oyunun akış hızı bazen can sıkıcı olabiliyor. Tam nasıl bir şey istediğimi bulamadım ve sizden yardımcı olmanızı rica edeceğim. Öncelikle CS bana göre çok yavaş kalıyor. Bf2042 yükledim. O da aşırı hızlı ve çoğu zaman insanı hayattan soğutan hayatsızlarla dolu ve haritaları büyük olduğu için düşmanı algılamaya çalışmak göz yorucu. CoD mobile ilk çıktığında akış hızı hoşuma gidiyordu ve oynardım. Şimdi bilgisayarım var. MW yükleyeyim desem harita tasarımları ve düşman belirginliği iyi ama o bf'den de hızlı akıyor. Bir ara milsim tarzı oyun oynayayım dedim fakat o da pek bana hitap etmiyor. Hasıl kelam dengeli bir hızda ilerleyen ve hayatsız olmak gerektirmeyen, oyuna giren herkesin mutlaka keyif alacağı çok oyunculu ve kaliteli grafikli dengeli bir FPS oyunu önermenizi rica ediyorum. (Aradığım en önemli özellik ise savaş ambiyansını ve ortam coşkusunu yaşatabilmesi. Oynarken gerçekten de bir cepheyi canla başla savunuyormuşum gibi hissetmek en büyük haz benim için. Mesela Bf5 ve Bf1 bunu çok iyi beceriyor. :) )
PUBG 😛

BF1'deki coşku ve atmosferi başka oyunda bulamadım ben de yıllardır. Şimdi ne kadar 2042 oynasam da arada BF1 ile kaçamak yapıyorum

Arkadaşlar hepinize merhaba. Öncelikle meramımı ifade etmek istiyorum. Çok oyunculu FPS oyunlarını seviyorum. Fakat oyunun akış hızı bazen can sıkıcı olabiliyor. Tam nasıl bir şey istediğimi bulamadım ve sizden yardımcı olmanızı rica edeceğim. Öncelikle CS bana göre çok yavaş kalıyor. BF2042 yükledim. O da aşırı hızlı ve çoğu zaman insanı hayattan soğutan hayatsızlarla dolu ve haritaları büyük olduğu için düşmanı algılamaya çalışmak göz yorucu. CoD Mobile ilk çıktığında akış hızı hoşuma gidiyordu ve oynardım. Şimdi bilgisayarım var. MW yükleyeyim desem harita tasarımları ve düşman belirginliği iyi ama o BF'den de hızlı akıyor. Bir ara milsim tarzı oyun oynayayım dedim fakat o da pek bana hitap etmiyor. Hasıl kelam dengeli bir hızda ilerleyen ve hayatsız olmak gerektirmeyen, oyuna giren herkesin mutlaka keyif alacağı çok oyunculu ve kaliteli grafikli dengeli bir FPS oyunu önermenizi rica ediyorum. (Aradığım en önemli özellik ise savaş ambiyansını ve ortam coşkusunu yaşatabilmesi. Oynarken gerçekten de bir cepheyi canla başla savunuyormuşum gibi hissetmek en büyük haz benim için. Mesela BF5 ve BF1 bunu çok iyi beceriyor. :) )

Benim fikrimce Black Mesa'yı tercih edebilirsin. Xen güncellemesiyle oyunun tüm senaryosu tamamlandı. Ne hızlı ne yavaş. Dengeli bir oyun. Ayrıca ek olarak eski nesle karşın müthiş grafik ve fizik teknolojisine sahip olan Half-Life 2'yi şiddetle öneririm. Gücünü Source 2'den alıyor. Evet önerdiğim ikisi Valve oyunu 😄.

Arkadaşlar hepinize merhaba. Öncelikle meramımı ifade etmek istiyorum. Çok oyunculu FPS oyunlarını seviyorum. Fakat oyunun akış hızı bazen can sıkıcı olabiliyor. Tam nasıl bir şey istediğimi bulamadım ve sizden yardımcı olmanızı rica edeceğim. Öncelikle CS bana göre çok yavaş kalıyor. BF2042 yükledim. O da aşırı hızlı ve çoğu zaman insanı hayattan soğutan hayatsızlarla dolu ve haritaları büyük olduğu için düşmanı algılamaya çalışmak göz yorucu. CoD Mobile ilk çıktığında akış hızı hoşuma gidiyordu ve oynardım. Şimdi bilgisayarım var. MW yükleyeyim desem harita tasarımları ve düşman belirginliği iyi ama o BF'den de hızlı akıyor. Bir ara milsim tarzı oyun oynayayım dedim fakat o da pek bana hitap etmiyor. Hasıl kelam dengeli bir hızda ilerleyen ve hayatsız olmak gerektirmeyen, oyuna giren herkesin mutlaka keyif alacağı çok oyunculu ve kaliteli grafikli dengeli bir FPS oyunu önermenizi rica ediyorum. (aradığım en önemli özellik ise savaş ambiyansını ve ortam coşkusunu yaşatabilmesi. Oynarken gerçekten de bir cepheyi canla başla savunuyormuşum gibi hissetmek en büyük haz benim için. Mesela BF5 ve BF1 bunu çok iyi beceriyor. :) )

Ready or Not.

Yeni konular

Geri
Yukarı