İyi grafikli MMORPG önerisi

Black Desert da yasaklı ülkelerden biriyiz o yönden tavsiye etmem. Öneren arkadaş diyebilir VPN kullanarak oyuna giriş yapabilir ama oyun ücretli bir oyun ve yasaklı olduğu halde VPN kullanarak da girmek risktir verilen para çöp olabilir.

Black Desert da yasaklı ülkelerden biriyiz o yönden tavsiye etmem. Öneren arkadaş diyebilir VPN kullanarak oyuna giriş yapabilir ama oyun ücretli bir oyun ve yasaklı olduğu halde VPN kullanarak da girmek risktir verilen para çöp olabilir.
VPN bir sorun çıkarmıyor, server seçtikten sonra kapatıyorsunuz. Arkadaşın önceliği grafik olduğu için önerdim ve oyun kaliteli.

VPN bir sorun çıkarmıyor, server seçtikten sonra kapatıyorsunuz. Arkadaşın önceliği grafik olduğu için önerdim ve oyun kaliteli.
Oyun elbetteki çok kaliteli steam'e gelme durumu var ve bekliyorum ama şu aşamada sonuçta ban yenme riski var.

Beyler Riders zaman kaybı bende 6 7 ay oynadım. Tavsiye etmem tam bir vasat. Black Deserta gelirsek benim EU da 2 senedir oynayan arkadaşım var bende 1 haftadır oynuyorum. Banlanma gibi bir şey söz konusu değil. Grafik kartın ve işlemcin orta seviye ise tavsiye ederim gerçekten bu güne kadar gördüğüm en iyi MMORPG. Kalabalık bir guildimiz var istersen gelirsin beraber oynarız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı